Güncel

Termos bardak sahibini buldu!

Artık geleneksel hale gelen hediyeli yarışmamızın bu haftaki kazanını da belli oldu. Bu hafta bir Teknolojioku takipçisine termos bardak hediye ettik.

Termos bardak sahibini buldu!

Teknolojioku olarak zaman zaman gerçekleştirdiğimiz yarışmalardan birini de geçtiğimiz günlerde başlatmıştık. 28 Ocak - 1 Şubat 2018 tarihleri arasında düzenlediğimiz yarışmada hediye olarak bir adet termos bardak veriyorduk.

Yarışmamız sona erdi ve ödül sahibini buldu! Yarışmamız sonuçlandı ve okuyucularımız arasından şanslı bir isim bizden termos bardak kazandı.

Termos bardak sahibini buldu!

Gleam.io platformu üzerinden gerçekleştirdiğimiz yarışmada, katılımcılar arasından sistem tarafından rastlantısal olarak bir isim seçildi.

Sistem tarafından katılımcılar arasından seçilen isim ise Çanakkale'den Enes Gündoğan oldu. Kendisini tebrik ediyor ve adres bilgisi için iletişime geçeceğimizi belirtiyoruz. Teknolojioku olarak bu tarz hediyeler verdiğimiz yarışmalarımızın devam edeceğinin müjdesini verelim.

Önümüzdeki günlerde yeni bir çekilişte görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın!

Yorumlar
Murat
Daha öncede çekiliş yaptınız oda canakkaleye gitmişti. Yani siz bunu bi düşünün isterseniz
Cevapla
Mustafa
Evet adamlar termos bardak gibi çok pahalı bir teknolojik cihazı eşine dostuna dağıtıyor.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.