Güncel

Rüzgar esti hamile kaldım dedi sosyal medya yıkıldı!

Sosyal medya rüzgarın esmesiyle hamile kalan kadını konuşuyor. Sert bir rüzgar estiği ve hamile kaldığını söyleyen 25 yaşındaki kadın sosyal medyada günün konusu oldu.

Rüzgar esti hamile kaldım dedi sosyal medya yıkıldı!

Geçtiğimiz gün Endonezya’da ortaya çıkan bir hadise duyanları şaşkına çevirdi. 25 yaşındaki genç kadın rüzgar esti ve sonrasında hamile kaldım diyerek ilginç bir iddiada bulundu.

Gün geçmiyor ki garip bir olayla daha karşılaşmayalım. Bu seferki olayın adresi ise Endonezya. Batı Java’da yaşayan 25 yaşındaki Siti Zainah isimli bir kadın polise başvurarak ilginç bir iddia ortaya attı.

Zainah’ın iddiasına göre rüzgarın esmesiyle birlikte genç kadın bir anda hamile kaldı. Zainah olayı şöyle anlattı.

“Oturma odasında namaz kılıyordum. Secdeye vardım ve sert bir rüzgar esti. Rüzgarı tüm bedenimde hissettim. Bu olaydan 15 dakika sonra karnım ağrımaya ve şişmeye başladı.”

Rüzgar esti hamile kaldım dedi sosyal medya yıkıldı!

Zainah’ın bu hikayesi sosyal medyada gündem oldu. Haberin internet ortamında hızlı bir şekilde yayılmasının ardından devlet yetkilileri Zainah’ı evinde ziyaret ettiler. Genç kadın 3 kilogramlık bir kız çocuğu dünyaya getirirken çocuk ve annenin sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Açık konuşmak gerekirse olay hayli ilginç görünüyor. Sosyal medya üzerinde sizin de tahmin edebileceğiniz üzere olayla ilgili çok komik yorumlar yapıldı. Genel olarak olayları ciddiye alan da yok. Gerçekten de rüzgarın esmesiyle hamile kalma olayı çok da akla mantığı uygun bir şey değil.

Peki sizlerin bu konu hakkında düşünceleriniz neler? Gerçekten böyle birşeyin olma ihtimali var mı? Yorum sizlerin.

Yorumlar
Deli
Arkadaş geçen sene galiba bahçesine rüzgar ekmiş
Cevapla
bilinmeyen anoymus
çocuğun adı esinti olsun :D
Cevapla
Michaelson
Rüzgarla hamile kalan fırtınayla ......
Cevapla
Zeliş
Çok saçma bari bu saçma yalana namazı alet etmeseydi
Cevapla
Mechul
Cindir belleyen
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.