Güncel

Türk Telekom'dan İstanbul'daki müşterilerine dev hizmet!

Türkiye'nin önde gelen operatörlerinden biri olan Türk Telekom İstanbul'daki müşterileri için önemli bir hizmete daha imzasını atıyor! İşte detaylar.

Türk Telekom'dan İstanbul'daki müşterilerine dev hizmet!

Türkiye'de hizmet veren 3 dev operatörden biri olan Türk Telekom istanbul'da tarih tutkunu müşterilerine güzel haberler verdi. Bu haberin detaylarına Türk Telekom tarafından yayınlanan basın bildirisinden göz atabilirsiniz.

Basın bildirisine geçmeden önce belirtelim. Bu içerik tamamen Türk Telekom tarafından hazırlanmış olup bizimle bir ilgisi yoktur. Eğer Türk Telekom ile ilgili operatör ya da internet sorunlarınız varsa bu haberin altına yorum olarak bırakabilirsiniz. Yorumlarını Türk Telekom'un üst düzey yetkilileri tarafından da dikkate alınacaktır.

Türk Telekom'dan İstanbul'daki müşterilerine dev hizmet!

Türk Telekom, yenilenen İstanbul Kadıköy Müşteri Merkezi’ni hizmete açtı. Kadıköy’ün tarihine tanıklık eden ve geçmişi 1900’lü yılların başına dayanan bina, yeni nesil perakendecilik anlayışıyla görsel ve mimari açıdan yenilendi. Bu kapsamda Türk Telekom müşterileri için pandemiye karşı korunmaya yönelik tüm önlemler artırılarak uygulanmaya devam ediyor.  

Türkiye genelindeki tüm müşterilerine kendilerini ‘değerli hissettirme’ ilkesi ve kusursuz müşteri deneyimi hedefleriyle satış kanallarında entegrasyona devam eden Türk Telekom, Türk Telekom Müşteri Merkezleri’ni (TTMM) yenilemeyi sürdürüyor. 

Tarihe tanıklık eden köklü geçmiş 

Bu kapsamda, 1900’lerin başında telefon santrali olarak işletmeye açılan, Cumhuriyet’in ilk yıllarında da otomatik santrale dönüştürülen İstanbul Kadıköy Müşteri Merkezi’nin binası, tarihi dokuyu bozmadan restorasyon sürecinden geçirildi.  Böylece İstanbul’un önemli yapılarından biri korunarak, günümüzde de telekomünikasyon sektörüne hizmet sunma noktasına eriştirildi.

Osmanağa Mah. Kuşdili Cad. No:13 Kadıköy/İstanbul adresinde 15 Şubat’ta hizmete giren ve pandemi sürecinde yenilenen İstanbul Kadıköy Müşteri Merkezi’nde hijyen çalışmaları da en üst noktaya çıkarıldı. Bu çerçevede Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği tedbirler kapsamında; temizlik, maske ve mesafe kurallarına uygun şekilde hizmet veriliyor. 

İstanbul Kadıköy Müşteri Merkezi pandemi sebebiyle hafta içi 10:00-17:00 saatleri arasında faaliyet gösterecek. Türk Telekom müşterilerine en iyi müşteri deneyimini yaşatmak hedefiyle hizmet veren Merkez’de  mobil hat, sabit telefon, sabit internet, çeşitli cihaz seçenekleri ve TİVİBU ürünlerinin satışına kadar birçok işlem gerçekleştiriliyor.  Türk Telekom, tüm ziyaretçilerini yenilenen mağazalarına bekliyor.

Yorumlar
kel
üfürükten teyyare.banane senin binandan.dev hizmet miş.tekelsin ve fiyatları düzenlemek yerine üfürük şeyleri yuttur
Cevapla
Muhammed Basri Yilanli
1 senedir abone olmak için uğraşıyoruz ne gelen var ne giden bide reklamlara bakıyoruz altyapı Türkiye'nin her yerinde...
Cevapla
Elif
27 kasım 2020 den buyana internetim arızalı ve gelip bakan yok istanbulun göbeğinde oturuyoruz ne hizmet ne ilgi alaka var böyle bir rezillik yok dev hizmet mis hadi ordan
Cevapla
İsa
Merhaba adamlar Bizim paramızla yeni mağazasını yeniliyor bize ürün satıyor ve İstanbul'daki müşterilerine hizmet veriyor diyorsunuz benim buradaki çıkarım ne. Bana burada ekstradan sağlanan hizmet nedir
Cevapla
Ali çetin
50 milyon aboneye ulaştınız hala internet kaliteniz berbat fiyatlar zaten facia saçma sapan reklamlarla dalga geçiyorsunuz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.