SafeMoon 2023 için iyi bir yatırım mı?

SafeMoon 2023 için iyi bir yatırım mı? Gelin bu sorunun yanıtına, yazımızın devamından hep birlikte göz atalım!

SafeMoon 2023 için iyi bir yatırım mı?

Bir Binance Smart Chain ( BSC ) tokeni olan merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeni SafeMoon V2'nin ( SFM ) değeri, 2022'de çeşitli skandallarla karşı karşıya kaldıktan sonra  genel kripto piyasasına paralel olarak yıla olumlu başladı.

SafeMoon 2023 için iyi bir yatırım mı?

Ekosistem, Aralık 2021'deki V2 yükseltmesi gibi bir fiyat rallisi için olası bir katalizör olarak ağ geliştirmeye odaklandı. Yükseltme, kripto para biriminin kalitesini, güvenliğini ve erişilebilirliğini artırmayı amaçlıyordu.

Bununla birlikte, ağ, madeni parayı onaylayan birkaç ünlünün yanı sıra yöneticileri, yatırımcıları tokenlerini tutmaları için manipüle etmekle suçlayan birkaç dava ile karşı karşıya kaldı. Yatırımcılar satmamaya teşvik edilirken, ünlü etkileyicilerin varlıklarını iddia edilen bir " pompa ve boşaltma " planıyla sattığı bildirildi.

Başka bir davada SafeMoon, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ( SEC ) düzenlemelerine uygun olarak menkul kıymet olarak etiketlememekle birlikte tokenleri yasa dışı bir şekilde satmakla suçlanıyor.

SafeMoon fiyat analizi

SFM fiyat analizi, baskı zamanında tokenin günlük yaklaşık %0,5'lik artışla 0,0002602 $'dan işlem gördüğünü gösteriyor. Yılbaşından bugüne, SafeMoon %7'nin üzerinde arttı.

SafeMoon 2023 için iyi bir yatırım mı? - Resim : 1

SafeMoon yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

SafeMoon'un yatırım potansiyeli

SFM'nin bir yatırım ürünü olarak potansiyelini belirlemek, geçen yılki ağ tartışmaları göz önüne alındığında zordur. Özellikle, ağ istikrar yaşarsa, yatırımcılara 2023'te token'a güven ve genel inanç sunabilir.

Bu arada varlık, yatırımcıları hayranlarının varlıklarını satmak yerine ellerinde tutmalarını sağlayan orijinal konsepti konusunda ikna etmek için mevcut boğa koşusundan yararlanabilir.

Tartışmalara rağmen, SafeMoon'un henüz sağlam gerçek dünya kullanım durumlarına ulaşamadığını belirtmekte fayda var. Bu, varlığın gelecekteki fiyat hareketini etkileyebilecek bir unsurdur.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.