Güncel

Sahte iReport haberi!

Turkcell'denmiş gibi görünen bu habere inanmayın!

Sahte iReport haberi!

iReport CNN'in kurduğu ve kişilerin kendi haberlerini yazabileceği bir internet sitesi. Sitede Turkcell'den gelmiş gibi gösterilen bir yazı var.
1370243313_untitled-1.jpg
Burada Turkcell'in politik baskılar yüzünden Taksim başta olmak üzere eylemlerin büyüdüğü bölgelerde iletişimi kestiği belirtiliyor. 

Turkcell tarafından yapılan açıklamada bu haberin tamamen yalan olduğu, gelişmelerin Turkcell'in resmi Twitter sayfasından duyurulacağını belirtti. 

Şirketimize ulaşan herhangi bir bölgesel iletişim engelleme talebi yoktur. Her zamanki gibi kesintisiz iletişim için çalışmayı sürdürüyoruz.

— TURKCELL (@Turkcell) 2 Haziran 2013

Gelişmelerle ilgili yalnızca @turkcell Twitter hesabımızdaki resmi açıklamaları takip etmenizi önemle rica ederiz.

— TURKCELL (@Turkcell) 3 Haziran 2013
Biz de siteye girerek inceledik ve haberin asılsız olduğunu gördük. Kırmızı işaretle gösterdiğimiz alan bir iReport kullanıcısına ait. Yazıyı yayınlayan bu işaretli kişi. Özetle iddia sahte bir kişi tarafından ortaya atılmıştır.
Yorumlar
Misafir
Provakatörler yine iş başında. Allah belanızı vere, çağdaş aydın insanların yaptığına bak yalan dolanla istediklerini ele geçirmeye çalışıyorlar. Ne gezi parkıymış arkadaş!
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.