Güncel

Samsung Apple'ı taklit ediyor!

Samsung'un açtığı mağaza herkesi şaşırttı.


Apple ile Samsung'un savaşı herkes tarafından biliniyor. İki şirket arasındaki kıyasıya rekabet her alanda tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak  Samsung'un yeni projesi görenlerin Apple taklidi olduğunu düşünmesine neden oldu.

İki ezeli rakip firma Samsung ile Apple aynı zamanda iyi birde iş ortağı. İki şirket arasındaki bu rekabet tehlikeli boyutlara ulaşmaya başladı. Son olarak Samsung'un büyük tazminat ödemeye mahkum eden mahkeme kararı tüketicilere de zarar verecek hale getirdi. 1.05 Milyar Dolar tazminat ödemeye mahkum edilen Samsung'un cihazlarının da toplanması söz konusu.

1346011049_samsungstorehaber1.jpg

Mahkeme haberi henüz soğumamışken Samsung'tan gelen haber herkesi şaşırttı. Şirketin Sydney'de açtığı yeni mağaza Apple Store'ların neredeyse kopyası gibi. Samsung'un dijital eğlence ürünleri ile dolu olan yeni mağazalarında tasarım olarak Apple Store'lardan baya bir kopya alınmış.

Yorumlar
Misafir
o mahkemeninde o apps storeninde bn ya allah allah nası yapsın bide tazminat açmışlar samsung bozuk ödemiş helal olsun
Cevapla
Misafir
saçmalık. böyle haberleri siteye ekleyerek kirlilik yapıyorsunuz. nasıl bir tasarım bekliyorsunuz peki? bizdeki şark köşeleri gibi mi birşey yapsın adamlar? ha bunu yapıncada samsung türkleri taklit ediyor!!!! mu diye haber yapacaksınız?
Cevapla
kader kuyusu
Bir teknoloji marketinin rafları başka nasıl dizayn edilebilir ki? Marketler gibi telefon ve tabletleri raflara mı dizsinler, ne yani Apple Store'dan önce böyle bir dizayn hiç kullanılmamış mı?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.