Güncel

Samsung bizi dinliyor mu?

Yayınlanan bir video; hem güldürdü hem de düşündürdü. Acaba daha ne kadar olabiliriz diye?

Samsung bizi dinliyor mu?

Dinlemelerle ilgili son dönemde gündem oldukça meşgul edildi ve yayınlanan bir video "Samsung Bizi Dinliyor" noktasına kadar geldi. Bu videoyu izledikten sonra kendine Müslüman diyen bir kişinin pili söktüğünü ve pilin içinden bir şerit çıkarttığını gördük. Kendi açıklaması bu şeritin sizi dinlemeye yarayan bir aygıt olduğu yönündeydi. Videoyu izledik; önce güldük. Videoyu tekrar izledik hüzünlendik ve videoyu son kez izlediğimizde göz yaşlarımıza artık mani olamıyorduk.

Olamıyorduk; lakin bu kadar cehalet bu topraklarda artık barınmamalıydı. Bir teknoloji firması düşünün. Dünyanın en çok akıllı telefon satan firması; sizce bir dinleme aygıtı gelştirmiş olsa bunu pile mi koyar?

Olayın teknik boyutuna geçmeden önce teknik konulardan sıkılan kişiler için bu basit soruyu sormak istedim. Dilerseniz yazıya devam etmeden önce değerli din kardeşimizin hazırladığı "Bilimsel Gerçekler" adındaki gerilim filmine bir göz atalım...

 

KARDEŞLERİM ALLAH İÇİN PAYLAŞINIZ.. samsung firması telefonların içine dinleme cihazı yerleştirmişdir ..lutfen herkesi bilgilendirin izleyin izlettirin_00…i̇hsan demir…

Posted by Başbakan Hayranları sayfası. on 20 Mayıs 2015 Çarşamba
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.