Samsung Care+ ekran koruması için yıllık iki talep hakkı sunuyor

Samsung Care+, artık ekran ve hasar koruması için yıllık iki talep hakkı sunuyor. Kullanıcılar, cihazlarının güvenliği konusunda daha rahat olabilirler.

Samsung Care+ ekran koruması için yıllık iki talep hakkı sunuyor

Samsung, Samsung Care+ programında bazı faydalı değişiklikler yaparak müşterilerine ekstra maliyet olmadan daha fazla değer sunuyor. Artık müşteriler, yılda iki kez hasar bildirimi yapabilir ve bu kapsam hem ekran korumasını hem de kaza veya sıvı hasarlarını içerecek şekilde genişletildi.

Samsung Care+ nedir bilmeyenler için, bu program Galaxy cihazları için kapsamlı koruma sunar ve cihazların değer kaybına uğramadan tam koruma sağlar. Talep kayıt işlemleri için hem mağaza ziyareti hem de teslim alma/bırakma seçeneklerini sunar. Tamir işlemleri, Samsung’un uzman teknisyenleri tarafından orijinal Samsung parçaları kullanılarak yapılır, bu da cihazların performansını ve ömrünü korur.

Samsung Care+ şu anda akıllı telefonlar, tabletler, saatler ve dizüstü bilgisayarlar gibi çeşitli Galaxy cihazları için dört farklı koruma planı sunuyor. Bu planlar 399 Rs (4.83 dolar) gibi düşük bir fiyatla başlıyor ve ülke genelindeki servis merkezleri ağı tarafından destekleniyor.

Samsung Care+ ekran koruması için yıllık iki talep hakkı sunuyor - Resim : 1

Samsung Care+ ekran koruması için yıllık iki talep hakkı sunuyor

Yenilenen Samsung Care+ programı kapsamında yıllık iki talep hakkının yanı sıra, talep sürecinin belgeler gerektirmeden basitleştirildiği ve veri gizliliğine öncelik verildiği de belirtiliyor. Müşteriler, talep veya tamir durumlarını kolayca izleyebilecekleri bir takip sistemi kullanarak bu süreçleri yönetebilirler.

Samsung Care+, Samsung’un web sitesi, Samsung Experience mağazaları ve Samsung cihazlarda bulunan My Galaxy uygulaması üzerinden kullanılabilir. Bu güncellemeler, Galaxy cihaz kullanıcılarının cihazlarını korumalarını ve iyi çalışır durumda tutmalarını daha da kolaylaştırıyor.

Buna ek olarak Samsung, öğrenciler için cazip indirimler sunan 'Kampüse Geri Dönüş' kampanyasını da duyurdu. Bu yeni kampanya, Galaxy Book 4 serisi dizüstü bilgisayarlar, Galaxy Tab S9 ve Galaxy Tab A serisi tabletler ve Galaxy S24 serisi gibi Samsung’un son ürünlerinde fırsatlar sunuyor.