Güncel

Samsung Galaxy A telefonları Eğlence Modu ile rekor kırdı!

Güney Koreli teknoloji devi Snapchat ile yaptığı iş birliği sayesinde ciddi anlamda rekor kırdı. İşte konuyla ilgili tüm detaylar.

Samsung Galaxy A telefonları Eğlence Modu ile rekor kırdı!

Samsung'un Snapchat ile özel bir ilişkisi var. Güney Koreli teknoloji devi geçen yıl Snapchat'in AR Lenslerini “Eğlence Modu” olarak Galaxy A serisi kamera uygulamasına entegre etti. Ayrıca şirket bu yıl Snap'in Galaxy S22'nin güçlü hesaplamalı fotoğrafçılık özelliklerinden faydalanmasına izin verdi. Böylece eğlence Modu'nun başarılı olduğu kanıtlandı. Snapchat destekli Eğlence Modu lansmanından bu yana 2,5 milyar kez kullanıldı. Bu AR modu başlangıçta belirli Galaxy A serisi telefonlarda mevcuttu ve o zamandan beri bazı Galaxy F ve M serisi modellerine genişletildi.

Samsung Galaxy A telefonları Eğlence Modu ile rekor kırdı!

Samsung Galaxy A telefonları Eğlence Modu ile rekor kırdı! - Resim : 1

Samsung ve Snapchat de yerelleştirilmiş deneyimler ile kullanıcıların ilgisini çekmeye devam etti. Geçen yıl Hindistan'da bölgeye özellikler vardı, şimdi Brezilya, Almanya, Endonezya, Meksika ve Filipinler için özel yapım özellikler mevcut. İki şirket de yeni deneyimler hazırlıyor. Samsung Electronics Mobile eXperience Business'ta EVP ve Deneyim Planlama Ekibi Başkanı Woncheol Chai, “Galaxy kullanıcıları sürekli olarak yaratıcılıklarını ifade etmenin yeni yollarını arıyorlar” diyor. “Samsung, kullanıcıların sevdikleri şeylerden daha fazlasını yapmalarını sağlamak için sürekli yenilik yapıyor. Bu nedenle, en büyük ve en yaratıcı artırılmış gerçeklik platformlarından biri olan Snap ile ortaklığımızı büyütmeye devam ediyoruz, böylece daha fazla iyileştirme keşfedebilir ve daha fazla kullanıcıya en iyi kamera deneyimlerinden birini sunabiliriz.”

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.