Güncel

Samsung Galaxy Fold ön siparişleri yarın başlıyor!

Samsung firmasının merak uyandıran Samsung Galaxy Fold modelinin ön sipariş tarihi belli oldu.

Samsung Galaxy Fold ön siparişleri yarın başlıyor!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un merak uyandıran Samsung Galaxy Fold modeli ile ilgili güzel bir haber geldi. Şirket, daha önce de bu modelleri ön siparişe sunacağını  belirtmişti ve sonunda bu sözünü tuttu.

Samsung Galaxy Fold ön siparişleri yarın başlıyor!

Samsung Galaxy Fold modellerini, 12 Nisan'dan itibaren ön siparişe sunacak! Katlandığında dışarıda 4,6 inçlik bir AMOLED ekrana ve esnek 7,3 inçlik bir AMOLED ekrana sahip olan cihazın fiyatının 1.980 dolar olmasının beklendiğini belirtelim.

Samsung Galaxy Fold ön siparişleri yarın başlıyor! - Resim : 1

Katlanabilir cep telefonu teknolojisi ile ilgili haberler, geçtiğimiz yılın son dönemlerinde oldukça yoğunlaşmıştı. Söylentiler, sızıntılar derken bu teknoloji 2019 yılına damgasını vurmayı başardı.

Samsung ve Huawei gibi şirketler elini çabuk tutarak bu teknolojinin öncüleri olmayı başardılar. Huawei şirketi, ürettiği Mate X ile büyük bir beğeni kazanırken Samsung, Galaxy Fold modeli ile kullanıcıların takdirini kazanmayı başardı.

Samsung Galaxy Fold ön siparişleri yarın başlıyor! - Resim : 2

Güney Koreli şirket, katlanabilir modeli Galaxy Fold ile ilgili alıcılarına güven vererek ikna etmek için geçtiğimiz günlerde defalarca açılıp kapandığında bile sorun olmayacağını belirten bir video yayınlanmıştı. Fakat şu an için şirketin, web sitesi üzerinden ön sipariş verebilecek kişi sayısını sınırlı tutacağı gelen bilgiler arasında.

Samsung Galaxy Fold ön siparişleri yarın başlıyor! - Resim : 3

Samsung tarafından ön siparişe açılan bir diğer model ise 900 dolar gibi bir başlangıç fiyatına sahip olacağı belirtilen Samsung Galaxy S10 5G oldu. Ancak bu modellerin her yerde 5G bağlantısı bulunmayacak. Yalnızca ABD şehirlerindeki 5G ağlarına sahip bazı bölgelerde bağlantı sağlanabilecek. Her iki modelin de teslim tarihinin 26 Nisan olacağını belirtelim.

Yorumlar
handmeva
👏👏👏
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.