Güncel

Samsung Galaxy K Zoom Avrupa’ya uçuruyor

Samsung’un yeni kampanyası kapsamında 10x optik zumlu kamera ve göz alıcı şıklığı bir arada sunan Galaxy K Zoom alan herkes, Avrupa’nın en gözde 11 şehrinden birine çift kişilik gidiş-dönüş uçak biletinin sahibi oluyor.

Samsung Galaxy K Zoom Avrupa’ya uçuruyor

Samsug'un kamera odaklı telefonu Galaxy K Zoom bir önceki nesil Galaxy S4 Zoom gibi sizi Avrupa'ya uçuruyor. Galaxy K Zoom almak ama vrupa'ya gitmek istemiyorsanız bu kampanyanın bitmesini beklemenizi size tavsiye etmekteyiz. Lakin bu kampanyanın bitiş tarihi 31 Ekim'den sonra telefonda ciddi bir fiyat indirimi olacaktır. Nereden biliyorsnaız derseniz geçtiğimiz yıl Galaxy S4 Zoom'dan tecrübeliyiz deriz.

Samsung’un 10x optik zumlu kamerasıyla öne çıkan akıllı telefonu Galaxy K Zoom sahibi olmak isteyenleri büyük bir sürpriz bekliyor. Samsung, yeni kampanyası kapsamında 31 Ekim tarihine kadar kampanyaya katılan satış noktalarından Galaxy K Zoom satın alan tüm tüketicilerine Avrupa’nın eşsiz 11 şehrinden birine çift kişilik gidiş-dönüş uçak bileti ve koruyucu kılıf veriyor.

Şık tasarımlı Samsung Galaxy K Zoom’u tercih edenler kampanya ile en güzel Avrupa şehirlerinden; Paris, Londra ve Milano başta olmak üzere, Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Viyana, Münih, Berlin, Roma ve Atina’ya, uçuş vergilerini ödemek koşuluyla çift kişilik gidiş-dönüş uçuş biletininin ve ürünü darbelere karşı koruyacak bir koruyucu kılıfın sahibi olabilecekler.

1411815764_samsung-galaxy-k-zoomkampanya.jpg
Kampanyadan faydalanmak isteyen tüm tüketicilerin, 31 Ekim 2014 tarihine kadar Samsung yetkili satış noktalarından Samsung Galaxy K Zoom cep telefonu satın alarak, hediye çeki üzerinde yer alan kampanya kodunu 1 aylık ürün iade süreci dolduktan sonraki 1 ay içerisinde 
http://www.kzoomileavrupaya.com/index.html sitesinde yer alan rezervasyon formunu eksiksiz doludurmaları ve sayfada belirtilen diğer aşamaları tamamlamaları gerekmektedir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.