Güncel

Samsung Galaxy S 3'ten yeni haberler var!

O çok beklenen, Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S 3'e ait iilk işaretler geldi!

Samsung Galaxy S 3'ten yeni haberler var!

Hatırlayacak olursanız Samsung 3 Mayıs'ta Londra'da UNPACKED 2012 etkinliğini gerçekleştirerek yeni amiral gemisi Galaxy S 3'ü tanıtacak. Şöle bir paradoks var bu konuda, Samsung tanııtacağı cihazın hangisi olduğunu resmi bir açıklama ile henüz duyurmuş değil. Uzmanların ve analistlerin görüşü ise the next galaxy adlı sitede geri sayım yapıldıktan sonra Galaxy S 3'ün geleceğini iddia ediyorlar.

Fakat geçtiğimiz günlerde Almanya Amazon online alışveriş merkezi yeni telefonun Galaxy S serisinin 3. serisi olacağını doğruladı ve bu ilk işaret Samsung tarafından da geçtiğimiz saatlerde onaylandı.

1335344169_20120425031341.jpg

Bir diğer gelişme ise Google Play Store üzerinden indirilebilen, sırf 3 Mayıs'ta Londra'da Galaxy S 3 lansmanını bütün kullanıcılar canlı takip etsin ve haberleri alsın diye geliştirilen Samsung Mobile Unpacked 2012 adlı uygulama geliştirilerek sunuldu. Uygulamayı cihazınıza indirdiğinizde, yeni Galaxy S 3 kavramının orada geçeceğini göreceksiniz zaten..


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.