Güncel

Samsung Galaxy S 3'ün Türkiye fiyatı belli oldu!

1 Haziran'dan itibaren Türkiye'de satışa sunulacak yeni amiral geminin fiyatı belli oldu!

Samsung Galaxy S 3'ün Türkiye fiyatı belli oldu!

Samsung'un, adına binlerce haberin açıldığı, eşsiz özelliklerle piyasaya sunulacak telefonu, yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S 3, sonunda 3 Mayıs'ta Londra'da tanıtılmış, lansmandan gelen ilk detayları ve görüntüleri sizler için paylaşmıştık.

Ön incelemesini sizler için hazırlayıp sunduğumuz yeni Samsung Galaxy S 3'ün ülkemizde belki de en çok merak edilenlerden birisi ise fiyatı idi. Geçtiğimiz saatlerde Samsung'un yeni amiral gemisinin fiyatı resmi olarak ilk ağızdan belli oldu. Daha önce ABD ve Avrupa merkezli olarak 16 GB modelinin 620 euro olacağı söyleniyordu. Fakat bugün Tayland'da yapılan resmi açıklama ile birlikte rakam net ve kesin olarak, ilkağız Samsung'dan geldi.

1336608635_7.jpg
1 Haziran'da piyasaya sunulacak olan Galaxy S3'ün 16GB'lık versiyonu 550 Euro, 32GB'lığı 600 Euro olarak belirtilse de Türkiye'ye girdiğinde bu rakamların biraz artacağını biliyor, fiyatının ortalama olarak 1700 lira gibi bir rakama tekabül edeceğini umuyoruz. Yeni amiral geminin Türkiye'de 1 Hazirandan sonra satışa sunulması bekleniyor...

Yorumlar
Misafir
satlik galaxy 3 ve iphone 4s var
Cevapla
Misafir
satlik galaxy 3 ve iphone 4s var
Cevapla
iphone 4s almak isteyenlere bir aylik 1800 tl 0605777320
Cevapla
Misafir
Dubai'de s 3 getirdim 600&dolar
Cevapla
Misafir
Dubai'de s 3 getirdim 600&dolar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.