Samsung Galaxy S IV’ün aksesuarları - Page 1

S VIEW COVER Galaxy S III’e özel flip cover’ı kullanırken telefonunuz çaldığında veya bir bildirim aldığınızda cover’ı açmanız gerekiyordu. Bu da kimi zaman gereksiz yere ekranın açılmasına ve dolayısıyla pil kaybına neden oluyordu. Samsung mühendisleri bunun da çaresini bulmuş. S View Cover adını taşıyan kılıfın üst kısmında, ekranın denk geldiği yerde transparan bir alan bulunuyor. Bu sayede telefonunuzda olup biten her şeyi cover’ı açmadan da görebiliyorsunuz.

Samsung Galaxy S IV’ün aksesuarları - Page 2

GAME PAD Üçüncü parti firmalar, her akıllı telefona özel oyun kumandaları üretiyor ama Samsung bu sefer işi kendisi üstlenmiş ve Galaxy S IV için fonksiyonel bir kumanda tasarlamış. Üzerinde, XBox 360 kumandasındakine benzer farklı renklerde X, Y, A ve B düğmeleri bulunan kumanda, iki analog kontrol çubuğuna ve navigasyon düğmesine sahip. NFC sayesinde tek bir dokunuşla akıllı telefonla bağlantı kurabilen kumanda 4 inç ile 6,3 inç arasındaki cihazlarla uyumlu.

Samsung Galaxy S IV’ün aksesuarları - Page 3

KABLOSUZ ŞARJ STANDI Galaxy S IV’ünüzü üzerine bırakarak şarj olmasını sağlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy S IV’ün aksesuarları - Page 4

FLIP COVER Galaxy S IV’e özel klasik Flip Cover, yedi farklı renk seçeneği sunuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.