Güncel

Samsung Galaxy S11 sızdırıldı!

Samsung Galaxy S ailesinin yeni üyesi olacak olan S11 hakkında ilk detaylar ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S11 sızdırıldı!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un Galaxy S10 serisi oldukça sevildi ve beğenildi.

Samsung Galaxy S11 sızdırıldı!

Peki ya Samsung'un bir sonraki S ailesi için planları neler? Gelen bilgilere göre şirketin Galaxy S11 akıllı telefonu üzerinde hız kesmeden çalışmalarını yürüttüğü ve cihazın kod adının sosyal medya platformlarında duyurulmasıyla beraber gözler S11'e çevrildi.

Elbette S11 ailesinin geleceğine kesin gözüyle bakılıyordu ancak bu kadar erken ortaya çıkacağı kimse tarafından kestirilememişti. Teknoloji devi Samsung, bilindiği üzere Galaxy S8 için 'Dream', Galaxy S9 için 'Star' ve Galaxy S10 için 'Dream' kod adlarını kullanmıştı.

Bugün ortaya çıkan bilgilere göre Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S11'e ise 'Picasso' kod adını vermiş durumda.

İspanyol ressam olan Pablo Picasso'ya atıfta bulunma amacıyla seçilen kod ad birçok hayran tarafından beğenildi. Buradan da anladığımız kadarıyla S11 ailesi kamera özellikleri ile ön plana çıkacak S10'da olduğu gibi.

Önümüzdeki aylarda resmi olarak lanse edilecek olan Galaxy Note 10'un kod adının hâlihazırda 'Da Vinci' olarak bilinmesi ise ortaya çıkan bilgileri doğrular nitelikte. Bu sıralar Samsung'un özellikle kamera özelliklerine dikkat çekmesi birçok hayran tarafından takdir görülen bir durum.

Peki ya sizin S11 ailesinden beklentileriniz nedir? Kamera dışında cihazda daha ne gibi özelliklerin ön plana çıkarılmasını istiyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Yorumlar
Sezai
Daha s10 nu alamadık. s11 de nerden çıktı.😀 s11 biranönce cıksınkı s10 alabilelim.
Cevapla
yanardağ
bizler note 10,u bekliyoruz..tabiiki alalabilmek içinn fiyatının ucuz olması gerekir. yoksa eski telefuona devam..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.