Güncel

Samsung, Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 ön siparişlerine çok büyük hediye veriyor!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung katlanabilir akıllı telefonlara geçmek isteyenlere çok cazip bir ön sipariş teklifi sunuyor. Firma bir diğer Güney Koreli şirket Hyundai gibi ön sipariş alımlarında hediye sunacak. İşte detaylar.

Samsung, Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 ön siparişlerine çok büyük hediye veriyor!

Samsung, Galaxy Z Flip 4 veya Z Fold 4 için ön sipariş veren müşterilere çok özel bir bonus verecek. Bu, çoğu insanı teşvik etme konusunda belki yeterli olmasa da kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Samsung, cihazları için ön sipariş hediyesi olarak NFT'leri daha önce zaten kullanmıştı. Güney Kore'de Galaxy S22 veya Galaxy Tab S8 tablet ön siparişi yapanlar Galaxy NFT'leri ile ödüllendirilmişti. Bu takas edilemez token ayrıca Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 için ön sipariş veren müşterilere de verilecek.

Samsung ön sipariş verenlere hediyeler vermeyi sürdürüyor

Bu NFT'lerin faydaları yeniden satış değeri olan diğer NFT'lerin aksine, Galaxy NFT'ler dijital olmayan güzellikler sunacak. SamMobile , Samsung'un Güney Kore'deki NFT sahiplerine Digital Plaza, Show Gold, Shilla Duty Free Shop ve e-Cruise'da indirim ve tasarruflar sağlayacak birkaç yerel şirketle bir MOU (mutabakat anlaşması) imzaladığını duyurdu.

Samsung, katlanır cihazlarını ön sipariş verenlere büyük ödül veriyor!

Samsung'un yeni gelecek olan Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 modelleri

Çoğu ön sipariş müşterisi, muhtemelen bir NFT'yi bonus olarak almayı umursamasa bile indirim kartı olarak sunulan avantajları birçok müşteri sevecektir. Ne yazık ki, Samsung'un Yeni Galaxy NFT bonusunu başka ülkelerde sunmayı planlayıp planlamadığını henüz açıklamadığı için bu teklifin sadece Güney Kore pazarıyla sınırlı olabileceği öngörülüyor.

Amerika'daki müşterilerin yararlanabilecekleri bir ön sipariş teklifleri bulunuyor. Samsung, Galaxy Z Fold 4 veya Z Flip 4 için rezervasyon yaptıranlara 200$'a varan Samsung Kredisi veriyor. Teklif, şu anda mevcut olan telefonlardan birinin ön siparişi için 100$, Galaxy Watch veya Buds paketi rezervasyonu için ise 200$ veriyor.

Yorumlar
Some one
Katlanır cihazlar aslında çok ihtiyaç değil. Samsung un cihazları güzel ama neden sadece G.kore abi. Sen Türkiye de veya başka ülke de telefon satmıyor musun onlara neden indirim veya nft vermiyorsun pes
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.