Güncel

Samsung Pes Ediyor: Efsanevi akıllı telefon serisi geri dönebilir!

Samsung'un en çok tutulan modellerinden birisi gelecek yıl geri dönebilir. 2022'de rekabet gittikçe daha da kızışacak.

Samsung Pes Ediyor: Efsanevi akıllı telefon serisi geri dönebilir!

Samsung, Note serisinin bu yıl gizlice ölmesine karar vermiş gibiydi ancak bu kararın gerçekten doğru bir karar olup olmadığından emin değil gibi görünüyor. Karar gelecek yıl için yeniden düşünülebilir.

Samsung'un Galaxy Note 22 Ultra Planlarında!

Samsung, Galaxy S21 serisi ve katlanabilir ekranlı Galaxy Z Fold serisi ile bu yıl birbirinden tamamen farklı iki akıllı telefon serisini piyasaya sunmuştu. Bu sene itibariyle gerçek anlamda üst düzey akıllı telefon piyasaya sunmamıştı. Yılın ikinci yarısında rekabet anlamında Apple ve Xiaomi mutlu günler geçiriyor, çünkü iPhone 13 ve Mi 11T Pro için son çeyrek daha kolay geçecek. SamMobile'a göre, içeriden bir kişinin ortaya koyduğu iddia, bu durumun gelecek yıl böyle olmayacağı anlamına geliyor.

Samsung Pes Ediyor: Efsanevi akıllı telefon serisi geri dönebilir! - Resim : 1

Tedarikçi çevrelerine göre Samsung, 2022 yılı için yeni bir Note serisi üzerinde çalışacak. Buna göre bir Galaxy Note 22 Ultra veya belki de diğer sürümlerin yılın ilk yarısında ortaya çıkması bekleniyor. Şimdiye kadar bunlar sadece şirket içi planlar. Katlanabilir akıllı telefonlar bu kadar çok sattıktan sonra hayata geçirilip geçirilmeyeceği ise başka bir problem.

Firma, Galaxy S22 serisi akıllı telefonları ile Ocak 2022'de piyasada olacaktı. 2022'nin ortalarında ise Samsung, Note serisiyle teknik olarak daha iyiye gidebilirdi. Sonbaharda ise akıllı telefon serüveni Z serisi ile takip edilecekti. Böylece bu modeller, diğer firmalar ile rekabete gerek kalmadan tanıtılmış olacak ve Samsung, rakibi Apple iPhone'a karşı kendisini çok daha geniş bir şekilde konumlandırabilecekti.

Şirketin odak noktası şuanda Galaxy S22'de

Apple, iPhone 13 ile işlerin ve rekabetin nasıl olacağını gösterebilecek. Samsung'un buna Ocak ayında Galaxy S22 ile cevap vermesi bekleniyor. Galaxy S21 serisinin satışları çok kötüydü, bu yüzden Güney Koreli şirketin yeniden farklı bir şeyler bulması gerekiyor. Bu akıllı telefonlar daha iyi olmalı ve bu yıl olduğu gibi teknik ve niteliksel olarak da kesintiye uğramamalıdır. Yüksek beklentilerin karşılanıp karşılanmayacağını ve Samsung'un işleri tersine çevirip çeviremeyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Samsung'un Note 22 Ultra hamlesnini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Yorumlar
TC mehmetcik Y
En güzel mikemmel Tercihim Samsung Galaxy A22s Cep Tlf Tercihim Samsung Galax cep Tlf evet
Cevapla
Zana
Yillardan beri samsung note serisi kullanirim.su an piyasada olan bir çok modelden katbe kat üstün ve kullanışlı olan note serisi kesinlikle piyasaya geri dönüp hak ettigi yere oturmalı..redmi gibi kıytırık telefonlarin piyasada tutulmasinin tek nedeni note serisinin geri çekilmesidir..efsane geri dönerse diger modeller satamaz artık.
Cevapla
Erdal
Aynen katılıyorüm, benim akilli telefonlarda note dan baska kullanmam, note serisi performansi gücü dayanimi islemcisi artirilarak herzaman devam etmeli çünkü alternatifi yok, bunu göremiyolarmi çok basit. Herzaman yenilenerek devam etmeli.
Cevapla
Talih kaya
Her yıl yeni çıkan not serisini alırım, bu yıl gelmedi diye note 20 ultra mı satmadım. Sabırsızlıkla bekliyorum. Note serisi kullanmayan telefon kullanıyorum demesin
Cevapla
Elber
Sen belliki zenginsin ben bir telefonu en az 4 yıl kullanmak zorundayım
Mustafa
Note serisi devam etmeli. Şuan için rakipsiz bir telefon. Kalemi olmayan bir telefon eksikleri çok olan bir telefondur.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.