Güncel

Samsung, Steve Jobs'ın ölümünü iPhone'a saldırmak için kullanmış!

Samsung'un Steve Jobs'ın ölümünü iPhone'a karşı saldırmak için kullanmak istedikleri ortaya çıktı.

Samsung, Steve Jobs'ın ölümünü iPhone'a saldırmak için kullanmış!

Samsung ve Apple arasında yaşanan patent davalarını bilmeyeniniz yoktur. Devam eden davalardan birinde Samsung ve Apple savaşını oldukça kızıştıracak yeni belgeler ortaya çıktı. Apple'ın mahkemede kullandığı belgeler arasında bulunan Samsung'un iPhone'a saldırmak için Steve Jobs'ın ölümünü kullanmak istemesi gündeme bomba gibi düştü.

Mahkemeye sunulan konuşma, Samsung'un iki üst düzey yöneticisi Samsung Telecommunications America(STA)'nın başındaki isim Dale Sohn ve STA'nın satış operasyonlarının başkan yardımcısı Michael Pennington arasında geçen e-postalardan oluşuyor. 5 Ekim 2011'de Apple'ın efsanevi CEO'su Steve Jobs'ın hayatını kaybetmesini e-posta yoluyla değerlendiren bu iki üst yönetici, Steve Jobs'ın ölümününü iPhone'a saldırmak için en iyi fırsatları olduğundan bahsediyorlar.

1397687291_img20140416230850.jpg

Konuşmalarda ayrıca Steve Jobs'ın hayatını kaybetmesinin ardından Apple'ın gerileyeceğini konuşan yöneticiler, Apple'a karşı üstünlük sağlamak için Jobs'ın ölümünü kullanmaları gerektiğini belirtiyorlar. Bu konuşmaların gündeme düşmesinin ardından konu hakkında açıklama yapan bazı otoritelerin, şirketler arasında herzaman rekabetin yaşanabileceğini ancak, birinin ölümünü kullanarak bunun üzerinden bu politikaların sürdürülmesinin insancıl bir davranış olmadığı vurgulanmış. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.