Güncel

Samsung ünlü İtalyan tasarımcı Alessandro Mendini ile anlaştı!

Samsung akıllı saatleri üzerinde çalışmak için ünlü İtalyan tasarımcı ile işbirliği yaptı.

Samsung ünlü İtalyan tasarımcı Alessandro Mendini ile anlaştı!

Samsung, Berlin'de düzenlenen IFA 2015 fuarında resmen tanıttığı akıllı saat serisinin son modeli Galaxy Gear S2 için üretilecek özel aksesuarlar üzerinde çalışacak ünlü İtalyan tasarımcı Alessandro Mendini ile işbirliği yaptığını duyurdu. 

Güney Koreli şirkete göre bu ortaklık, kullanıcılara farklı stillerde kendini ifade etme fırsatı sağlamayı amaçlıyor. Şirketin anlaşma yaptığı kişiye baktığımızda Alessandro Mendini'nin modern İtalyan tasarımının gelişmesinde cesur, yenilikçi çözümlerin sunulmasında önemli bir rol oynadığı biliniyor. Samsung'un bu hamlesiyle özellikle genç nufüsun fazla olduğu ülkelerde dikkatleri üzerine çekmeyi planladığı söyleniyor.

1441470847_img20150905165553.jpg

Öte yandan Alessandro Mendini yaptığı açıklamada: "Ben akıllı saatleri insanlık tarafından icat edilen en doğru ve en değerli cihazlardan biri olduğuna inanıyorum ve Samsung'un modern teknolojinin yardımıyla bu cihazları başarıyla ileri taşıyacağı düşünüyorum" dedi. Bakalım ünlü tasarımcınında dediği gibi Samsung bu işte başarılı olacak mı? Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.