Güncel

Samsung'dan Smart TV'lere özel ücretsiz SİGORTA!

Sizin bu kampanyadan haberiniz var mı?

Samsung'dan Smart TV'lere özel ücretsiz SİGORTA!

Samsung'un İstanbul 2012 etkinliğinde geçtiğimiz aylarda tanıtılan yeni akıllı televizyonları yani Smart TV'leri ücretsiz sigorta ile birlikte geliyor. Samsung 1 Mayıs'tan itibaren başlattığı yeni bir kampanya ile birlikte  Smart TV satın alan tüketiciler için 2 yıl sigorta güvencesi sunuyor.

Samsung Electronics'in 1 Mayıs - 1 Eylül 2012 tarihleri arası geçerli olan bu kampanyası tüketiciler tarafından oldukça olumlu karşılandı. Smart TV'ler hakkında önemli bir detaya değinecek olursak kampanyanın kapsam geçerliliği sadece belirli modeller için: UE46ES7000, UE46ES8000, UE55ES7000 ve UE55ES8000.

1337007065_zxca.jpg

Siz de Smart TV satın almayı düşünüyor veya aldıysanız Samsung'un 2 yıl boyunca ücretsiz olarak sunduğu bu sigorta güvencesinden hemen hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.
www.teknokask.com/samsung adresinden gerekli formu doldurduktan sonra hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bu kampanya kapsamındaki sigorta neler sunuyor?

• Sıvı teması sonucu oluşan korozyon hasarları

• Çarpma, düşme sonucu oluşan kırılmalar

• Hırsızlık, Gasp, Kapkaç

• Deprem dahil doğal afetler sonucu oluşan hasarlar

• Yangın, yıldırım ve infilak sonucu oluşacak hasarlar

• Kavrulma, kararma, duman ve is sonucu oluşacak hasarlar
• Yüksek voltaj ve kısa devre etkisinden oluşacak hasarlar

Kampanya için şartlar nelerdir?

Sigortadan yararlanabilmek için, ürünü satın almış olduğunuz Samsung Dijital Mağazanın size vermiş olduğu faturaya ek olarak Teknokask sigorta zarfı ve aktivasyon işleminde aldığınız Teknokask poliçe no'sunu da muhafaza etmeniz gerekmektedir. Sigorta kampanyası 01.05.2012-01.09.2012 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyadan yararlanabilmek için ürününüzü satın altıktan sonra en fazla 1 ay içinde internet sitesine kayıt ettirmeniz gerekmektedir.

Basın bülteni

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.