Güncel

Samsung'un Galaxy 11'i tekrar sahalarda! (Video)

Samsung, Galaxy 11 temalı yeni reklam videosu yayınlandı.

Samsung'un Galaxy 11'i tekrar sahalarda! (Video)

Samsung, geçen yıl Kasım ayında "Galaxy 11" adında bir reklam kampanyası başlatarak, Galaxy cihazlarını yıldız futbolcuları kullanarak tanıtmaya başladı.

Kampanya ilk çıktığında, dramatik, yarı-garip kampanyalar ve reklamlar Samsung için yeni bir şey değildi ancak, Android dünyasında şirketin başarısının devamı için bu tip reklamlar gerekiyordu. Bu reklam kapsamında çekilen son videoda, Galaxy 11 takım engelleri aşmak için Galaxy S5, Galaxy Fit ve Galaxy Gear 2 kullanarak ekip olarak savaş için eğitim başlıyor.

1400005593_messi.jpg

Yaklaşık 4 buçuk dakika süren video boyunca, Lionel Messi (Arjantin), Cristiano Ronaldo (Portekiz), Wayne Rooney (İngiltere), Landon Donovan (ABD), Mario Gotze (Almanya), Iker Casi llas (İspanya), Oscar dos Santos (Brezilya), Stephan El Shaarawy (İtalya), Wu Lei (Çin), Victor Moses (Nijerya), Radamel Falcao (Kolombiya) ve Lee Chung-Yong (Güney Kore) gibi ünlü futbolcuları görmeniz mümkün.

Aşağıda Samsung’un Galaxy 11’inin yer aldığı videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.