Güncel

Samsung'un sterilizasyon teknolojileriyle tanıştınız mı?

Samsung’un yenilikçi teknolojileriyle annelerin içi artık çok daha rahat

Samsung'un sterilizasyon teknolojileriyle tanıştınız mı?

Samsung, tüm beyaz eşya ürünlerinde sunduğu yenilikçi teknolojilerle, hijyeni ön planda tutan titiz annelerin endişelerini gideriyor. Gerek bulaşık ve çamaşır makinelerinde, gerek buzdolabı, elektrik süpürgesi ve klimalarda malzemeleri ya da havayı alerjenler ve mikroplardan arındıran yeni Samsung teknolojileriyle, anneler artık çok daha mutlu.

Giysilerde deterjan kalıntısı bırakmayan %100 hijyen

Samsung Crystal Blue çamaşır makinesi, içerdiği Ecobubble teknolojisi sayesinde deterjanı çözüp köpük haline getirdiği için kıyafetlerde deterjan bırakmıyor. Böylece cildin tahriş olmasını engellerken bebeklerin giysilerinin güvenle kullanmasını sağlıyor.

1436868389_crystalblue28329.jpg

Bulaşık mekinelerinde 70 derecede sterilazasyon

Samsung bulaşık makinelerinin birçoğunda bulunan mikroplardan arındırma özelliği, annelerin biberon gibi bebek malzemelerini iç rahatlığıyla yıkayabilmelerine imkan veriyor. 70 derece sıcaklıkta sterilize edilen bulaşıklarla Samsung, annelere %100 hijyeni garanti ediyor.

1436868403_samsungwaterwall28129.jpg

Ayrıca, geleneksel bulaşık makinesi anlayışını tarihe gömen Samsung WaterWall, sunduğu su duvarı teknolojisinin üstün performansıyla titiz kadınların yardımına koşuyor. Bugüne kadar evlerimizde yer alan bulaşık makinelerinden çok daha farklı bir üst teknoloji ürünü olan Samsung WaterWall ile titiz annelerin de işi kolaylaştı.

Waterwall teknolojisiyle her seferinde teker teker yıkanan bulaşıklar

60 yıldır kullandığımız bulaşık makinelerinde yer alan döner püskürtmeli kol mekanizması yerine, 5 yıl garanti süresi sunan ‘lineer mekanizma’ya sahip olan Waterwall teknolojisi, bulaşık makinesinde bir köşeden diğerine güçlü bir su duvarı oluşturduğundan, her seferinde tüm bulaşıkları teker teker yıkayarak maksimum performans sergiliyor. Ön durulama ihtiyacını da ortadan kaldıran Waterwall teknolojisi, annelere zamandan da tasarruf ettiriyor.

Samsung elektrik süpürgeleri, alerjisi olan çocuklarını korumak isteyen annelerin yardımına koşuyor

Özellikle  Samsung Motion Sync ile zirve yapan yeni Samsung süpürge teknolojisi, alerjisi olan çocuklarını korumak isteyen annelerin baş yardımcısı.

1436868547_samsungsc20f70hc002right-perspectivetitansilver.jpg

Samsung’un akıllı cihazı, fırçasının içerisinde yer alan UV lambası sayesinde yüzeyi mikroplardan ve alerjenlerden arındırarak evi tam anlamıyla temiz ve güvenli bir yuvaya dönüştürüyor. Özellikle alerjisi olanlar için kurtarıcı görevi gören Samsung yeni nesil elektrikli süpürgelerd,e hepafiltre sayesinde alerjenler süpürge içinde kalıyor.

Gıda vitrinli buzdolaplarıyla annelere çocukların atıştırmalıklarını kontrol imkanı

Gıda Vitrinli buzdolaplarında yer alan çocuk bölmesi sayesinde, çocuklar buzdolabı kapağını sürekli açık bırakmadan kendi atıştırmalıklarını alabiliyor. Anneler, böylelikle çocukların buzdolabından aldığı tüm yiyecekleri kontrol edebilme fırsatına sahip oluyor.

1436868562_samsungfoodshowcase28129.jpg

Çocuk Bölümü, çocukların kolay erişebilmelerini sağlamak amacıyla alt katta yer alıyor. Vitrinin bölgelere ayrılmış olması, kullanıcıların gıda ürünlerini iyi bir şekilde düzenleyip bulabilmelerine olanak tanıyor. Atıştırmalık kutusu ve çocuk kutusu, buzdolabından ayrılarak doğrudan masanın üzerine de konabiliyor; bu da kullanışlılık özelliğini daha da arttırıyor.

Samsung Klimalarda Virüs Doktoru iş başında

Samsung Klimalar, Virus Doctor (Virüs Doktoru) özelliği sayesinde daima bakterileri açığa çıkardıkları için suçlanan klimaların kötü şöhretine son veriyor. Antibakteriyel kaplaması havadaki tozu, zararlı bileşenleri ve alerjenleri etkisiz hale getiriyor. 

1436868575_better-invspi004l-perspective-openwhite.jpg

“Virus Doctor” teknolojisi, bahar döneminde yaygınlaşan tüm alerjenleri, gribal virüsleri ya da alerjiye neden olacak organizmaları “full HD” filtresi sayesinde tamamen filtreleyerek havayı temizliyor ve anneleri endişeden kurtaran sağlıklı bir ortam sağlıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.