Güncel

Samsung'un yeni Avengers temalı Galaxy S6 reklamında Lionel Messi 'İron Man' olursa? [Video]

Samsung ve Marvel, ünlü sporcularla birlikte Lionel Messi'ninde bulunduğu çok ses getirecek iki yeni reklam filmine imza attı.

Samsung'un yeni Avengers temalı Galaxy S6 reklamında Lionel Messi 'İron Man' olursa? [Video]

Güney Koreli Samsung'un geçtiğimiz ay Avengers temalı Galaxy S6'ları satışa sunacağı haberleri gelmiş ve bir çok kullanıcı bu duruma sevinmişti. Ancak Marvel ve Samsung'un bu ortaklığı çok ileri götürdüğü yayınlanan reklam videoları ile ortaya çıktı.

Samsung, Marvel firması ile birlikte Galaxy S6 Edge modelini ön plana çıkarmak adına yayınladığı videolarda ünlü futbolcu Lionel Messi, İsviçreli profesyonel bisikletçi Fabian CancellaraNFL (Amerikan Futbol Ligi) takımlarından Green Bay Packers'ın Running Back'i Eddie Lacy ve Hawaii'li ünlü sörfcü John John Florence'ı ve Kaptan Amerika hayranı bir çocuğu reklam filminde bir araya getirdi.

1430431425_img20150501010112.jpg

Samsung'un sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR ve Galaxy S6 edge'in kullanıldığı videoda reklam yıldızlarına bir şekilde ulaştırılan gizemli çantaların içerisinde bulunan Avengers temalı Galaxy S6 edge'yi sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR'ye yerleştirip başlarına taktıklarında kendilerini gizli bir Shield üssünde bulurlar.

Biz reklam videolarında geçen tüm sahneleri anlatmadan dilerseniz sizleri bu iki part halinde hazırlanmış videolar ile başbaşa bırakalım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.