Güncel

Samsung'un yeni sürprizi nedir?

Samsung bir sürpriz daha hazırlıyor.


Samsung, geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 2′ye işaret eden bir video yayınlamııştı. Şirket şimdide bu kez merak uyandıran farklı bir video ile karşımıza çıktı.

Eylül ayı Samsung için oldukça hareketli geçeceğe benziyor. 29 Ağustos tarihinde bir etkinlik düzenleyecek olan şirket, büyük büyük ihtimalle düzenleyeceği bu etkinlikte Galaxy Note 2′yi tanıtıp Eylül ayı içindede piyasaya sürecek. Samsung Galaxy S3'e gelecek olan Android Jelly Bean güncellemesinin de bu ayda olacağı söyleniyor.

1345816729_samsungifawindows8.jpg


Samsung'un
hazırladığı sürprizler bunlarla sınırlı değil, bir video yayınlayan firma, videoda yeni bir ürün olduğuna işaret ediyor. Yayınlanan videoda ürünün az da olsa detayları görülüyor ve ürün bir laptop-tablet melezine benziyor gibi görünüyor.

Samsung'un genelde Android'li birçok ürünü bulunuyor ancak bu reklam daha çok Windows 8′li bir ürünü çağrıştırıyor. Bu gizemli ürün Windows 8′li ilk ürünlerden biri olarak karşımıza çıkabilir. Samsung, ürünün detayları ya da tanıtım tarihi olarak bir bilgi vermedi.

Aşağıda yayınlanan yeni videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.