Güncel

Saniyede 2500 kare ile karpuzun inanılmaz patlayışı!

Tüm zamanların en çok beğenilen slow motion çekimlerine imza atan ekibin son videosu dünyayı salladı!

Saniyede 2500 kare ile karpuzun inanılmaz patlayışı!

Önceki yıllarda yaptıkları Slow Motion yani günümüz Türkçe karşılığı olarak ağır çekimlere imza atan ekip, 2 gün önce yine inanılmaz bir çekime daha imza attı. The Slow me Guys adındaki grubun 2 gün önce Youtube kanalları üzerinden yayına soktuğu video yine tüm dünyada milyonların ilgisini çekmeyi başardı.

Bu seferki Slow Motion videomuzun konuğu karpuz oldu. Daha önce karpuzla yapılan Slow Motion videolarından farklı olarak bu video, saniyede 2500 kare ile çekildi. Bu da günümüzde ulaşılması çok güç olan 2500fps olarak da bildiğimiz bir rakama tekabül ediyor.  

Saniyede 2500 kare hızla yapılan ağır çekimde karpuz özel bir patlatma yöntemiyle havaya uçurulurken, yüksek kalitede izlediğinizde saniyenin kaç kareye bölündüğünü gözlerinizle görmeniz çok büyüleyici bir hale sokuyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakalım, iyi seyirler.

Sonraki sayfadan orjinal çekime göz atabilirsiniz.


1390470524_slow-motion-watermelon.gif

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.