Güncel

Selfie çekerken bu sefer makinist değil gerçekten tren çarptı

Özçekim yaparken tren çarpması sonucu bir kişi hayatını kaybetti.

Selfie çekerken bu sefer makinist değil gerçekten tren çarptı

21 Şubat Cumartesi sabahı gerçekleşen bir olayda bir adam demiryolu üzerinde özçekim (selfie) için poz verirken tren çarptı. Seattle'da yerel CBS tarafından sağlanan rapora göre, kimliği belirsiz bir adam Tacoma ve Portland arasında seyahat ederken Washington eyaletinde bulunan Kalama kasabası yakınlarında bir kadınla fotoğraf çekinmek için durdu.

Demiryolu üzerinde özçekim yapmak isteyen adam trenin geldiğini fark etmedi ve trenin çarpması ile hayatını kaybetti. Kadında aynı anda poz veriyordu ancak olay yerine daha uzak olduğu için bu kazadan etkilenmedi.

1424767289_amtrak-medical-escort-970x0.jpg

BNSF Demiryolu’na göre, Washington pistlerinde 2013 ve 2014 yılları arasında 30'dan fazla kişi tren çarpması sonucu hayatını kaybetti. Ayrıca burada Özçekim fotoğraf çekerken tren kazası ilk kez olmuyor. Kasım 2014 döneminde, Sevilla kentinde 23 yaşındaki Sylwia Rajchel  Özçekim almaya çalışırken tren çarpması sonucu hayatını kaybetti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.