Güncel

Selfie merakı canından etti

Genç kadın sefie görüntü alırken öldü. Peki nasıl?

Selfie merakı canından etti

Selfie merakı kadının sonu oldu. Uyarı olarak anlatacağımız bu olay trajik öykülerden biri. 23 yaşındaki tıp öğrencisi Sylwia Rajche, Polonya’daki çalışmalardan bunaldı ve nefes almak için İspanya’ya tatile gitti.

Genç kız Puente de Triana köprü çıkıntısında manzara eşliğinde mükemmel bir selfie yani özçekim almak istedi. Ama Rajchel resim çekme sürecinde dengesini kaybetti ve 15 metre yükseklikten yapıyı desteklemek için kullanılan beton temeller üzerine düştü.  Düşmeden sonra Rajchel kalp krizi geçirdi.

Sağlık ekipleri olay yerine geldi ama Posada Tıp Üniversitesi'nde bir hemşire olmak için okuyan genç kadın kurtarılamadı. Köprü bölgede öz çekim almak için oldukça güzel bir yer. Her güzel yerde aynı şekilde tehlikeler bulunabiliyor. Bu yüzden arkadaşlarınıza etkileyici bir fotoğraf göstermek için hayatınızı tehlikeye atabilir, hatta canınızdan olabilirsiniz.

1415216823_selfie.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.