Güncel

SendGB'tan yeni ürün: SendGB Extend

Yerli dosya transfer servisi SendGB yeni ürünü SendGB Extend’i duyurdu. SendGB Extend, dosya transferi yapan kullanıcıların 5 GB’a kadar dosyaların saklanma süresini 1 yıla kadar üye olmadan uzatılmasını sağlıyor.

SendGB'tan yeni ürün: SendGB Extend

SendGB kullanıcıları 5 GB’a kadar büyük dosyaları üye olmadan kolayca paylaşabiliyor. Kullanıcıların yükledikleri dosyalar 250 MB altı ise dosyaların saklanma süresi 1 günden 90 güne kadar çıkabiliyor. Eğer dosya boyutu 250 MB üzerinde ise dosyalar 7 gün sonra otomatik siliniyor. Kullanıcılar dosyaların saklanması için ücret ödemiyor.

SendGB'tan yeni ürün: SendGB Extend:

SendGB Extend özelliği ile dünyada ilk olarak kullanıcılar üye olmadan 5 GB’a kadar dosyaların saklanma süresinin 6 ay veya 1 yıl uzatılmasını sağlıyor. Üstelik kullanıcıların süre uzatmak için üye olmasına gerek bulunmuyor.

Kullanıcılar yükledikleri dosyaların süresini 1,29 Euro karşılığı 6 ay, 1,99 Euro karşılığı 1 yıl uzatabiliyor. Ödemelerini kredi kartı veya Paypal ile yapabiliyorlar.

2015 yılında Uğur Çakır ve Okan İlhan tarafından kurulan SendGB, 13 dilde hizmet veriyor. Farklı ülkelerden kullanıcısı olan SendGB, Mart başında 1 TB alan ve
GB’a kadar dosya paylaşımı imkanı veren SendGB Extra için ön sipariş almaya başlamıştı. SendGB Extra için 2 ayda dünyanın farklı yerlerinden yaklaşık 5000 ön talep alındı. SendGB Extra ile kullanıcılara yıllık 39,90 Euro karşılığı 1TB alan ve 20GB’a kadar dosya transferi imkanı sağlanacak.

SendGB kurucu ortaklarından Okan İlhan, SendGB ile kullanıcılarına kolay ve hızlı dosya transferi yaşatmayı hedeflerini vurgularken SendGB Extend ile üye olmadan ekonomik bir maliyetle dosya saklanma süresinin 1 yıla kadar uzatılabilmesinin dünyada bir ilk olduğunu söylüyor.

SendGB Extend hizmetinin özellikle dosyaların uzun süre indirilebilmesini isteyenler için tercih edilmesi bekleniyor. SendGB ile paylaşılan dosyaların indirme için bir limiti bulunmuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.