Güncel

Shakira İstanbul'da!

Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı Shakira, İstanbul'da düzenleyeceği konseri için hazırlıklara başladı. 

Shakira İstanbul'da!

Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı Shakira, İstanbul'da düzenleyeceği konseri için hazırlıklara başladı. 

Vodafone Park'ta yarın gerçekleşecek konserin organizasyonunu üstlenen BKM'nin CEO'su Zümrüt Arol Bekçe, Beşiktaş Spor Kulübüne teşekkür ederek, "Bize evlerini kapılarını açtılar. İnşallah mahcup etmeyeceğiz. Pırıl pırıl teslim edeceğiz stadı. İnşallah çok güzel ağırlayacağız kendisini. Çoluk çocuk, anne ve babası, ailesiyle hep birlikte geliyor. Türkiye'ye eski günlerde herkes ailece gelirdi." dedi.

Sanatçının İstanbul gezi planının henüz belli olmadığını aktaran Bekçe, "Boğaz'ı boş geçeni ben hiç görmedim. Zaten bir önceki konserini de İstanbul'da biz Kuruçeşme Arena'da yapmıştık.

Sahneye çıktığında inanamamıştı. Sol tarafta boğaz, sağ tarafta orman, muhteşem bir seyirci. 'Burada çıkmak için benim size para vermem gerekir.' demişti. Gerçekten İstanbul'u çok seviyor." diye de ekledi.

Yarın düzenlenecek olan konsere ilgi oldukça büyük. Şimdiden gelen bilgilere göre biletler tükenmiş durumda. Konser sonrası Shakira'nın direkt ülkesine dönüp dönmeyeceği ise şimdilik belli değil. Bakalım güzel şarkıcının yarın ki performansı nasıl olacak hep beraber göreceğiz.

Yorumlar
Mehmet Mert
Nedir bu yabancı hayranlığınız yoğun ilgi varmış dini bir sohbet deseler çok az kişi gider ama sözde müslümanız Özde değil
Cevapla
Ünsal Sarıtoprak
Mehmet Bey merhaba, Farkındaysanız sitemizin yüzde 90'ı yabancı markaların haberleri ile dolu. Bu konuda duyduğunuz rahatsızlığı tam olarak anlayamadım? Türkiye'de teknoloji alanında yapılan güzel atılımları da biz elimizden geldiğince takipçilerimiz ile paylaşıyoruz.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.