Güncel

Sharp’ın Reklam Filmini Sen Çek, Sharp Televizyonu Kazan!

Sharp bir fikri olana, Sharp TV hediye!

Sharp’ın Reklam Filmini Sen Çek, Sharp Televizyonu Kazan!

Yaratmış olduğu Quattron 4-Renk (RGBY) teknolojisiyle televizyon dünyasında yepyeni bir dönem başlatan Sharp, LED LCD TV’lerinin Türkiye distribütörlüğü için Digicom ile anlaştığından bu yana Türkiye pazarında iddialı duruşuyla dikkat çekiyor. Etkin iletişim kanalları ve satış noktaları aracılığıyla kullanıcılarla yakın temas kurmaya özen gösteren Sharp, teknolojik üstünlüklerinin yanı sıra sosyal medya aktiviteleri ile de fark yaratmaya hazırlanıyor.

Son olarak Facebook (facebook.com/sharpturkiye) ve Twitter (@SharpTurkiye) hesapları üzerinden yürüttüğü soru cevap yarışmalarıyla takipçilerine üstün kalitede ses sistemi hediye eden Sharp Türkiye, 2014 yılının ilk günlerinde Vine ve Instagram üzerinden gerçekleşecek yeni bir yarışma ile bu kez takipçilerine son teknoloji bir LED LCD TV hediye ediyor.

1390214844_sharp-ces-2014.jpg

“Sharp bi fikrim var” diyen herkes, Sharp TV için kendi reklam filmlerini çekerek yarışmaya katılabiliyor. Bu yarışmanın sonunda en beğenilen reklam filmleri arasından yapılacak değerlendirme sonucunda, kazanana 1 adet  Sharp LED LCD TV hediye ediliyor.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin, Sharp TV’yi kendi gözlerinden anlatan, içinde Sharp TV’nin sözü yada kendisi geçen  reklam filmlerini Vine aracılığıyla ya da Instagram video seçeneğiyle kaydetmeleri ve #sharpbifikrimvarhashtagi ile @sharpturkiye’yi mention ederek paylaşmaları yeterli. Yarışma bitiminde en çok beğenilen reklam filmleri arasından Sharp’ın seçeceği filmin yaratıcısı, 1 adet Sharp TV sahibi olacak. Yarışma hakkında detaylı bilgi için ve yeni fırsatları kaçırmamak için Sharp’ın sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.