Güncel

SHIB, 3 ayda 40.000'den fazla yeni sahip ekledi! Toplam adres sayısı kaç oldu?

SHIB, 3 ayda 40.000'den fazla yeni sahip eklediği için, toplam adreslerin sayısı 1,2 milyonu geçti!

SHIB, 3 ayda 40.000'den fazla yeni sahip ekledi! Toplam adres sayısı kaç oldu?

Shiba Inu'nun ( SHIB ) ve diğer meme kripto para birimlerinin popülaritesi, son aylarda genişleyen depresif piyasalarla uyumlu olarak azalmış gibi görünüyordu. Bununla birlikte, en son veriler, yatırımcıların bir bölümünün, adres sayısının yeni bir dönüm noktasına ulaşmasıyla büyük olasılıkla token üzerine bahis oynadığını gösteriyor.

SHIB, 3 ayda 40.000'den fazla yeni sahip ekledi! Toplam adres sayısı kaç oldu?

12 Eylül itibarıyla toplam SHIB sahibi sayısı üç ayda 40.033 artarak 1.221.112'ye ulaştı. CoinMarketCap verilerine göre, 16 Haziran'da SHIB sahipleri %3,38 artışla 1,181,079 seviyesinde yer aldı.

SHIB, 3 ayda 40.000'den fazla yeni sahip ekledi! Toplam adres sayısı kaç oldu? - Resim : 1

SHIB sahiplerinin sayısı. Kaynak: CoinMarketCap

Adres sayısı Ağustos başında düştükten sonra, rakam geçen ay yaklaşık 16.876 kişi ekleyerek istikrarlı bir şekilde arttı.

SHIB'nin fiyatı kazançlarını koruyor 

SHIB sahibi adres sayısının artması, varlığın üç ay boyunca yükselen fiyatı ile ilişkilidir. Basına kadar, token, 14 Haziran'da kaydedilen 0,0000080 dolardan neredeyse %50'lik bir artışla 0,0000012 dolardan işlem görüyordu.

SHIB, 3 ayda 40.000'den fazla yeni sahip ekledi! Toplam adres sayısı kaç oldu? - Resim : 2

SHIB üç aylık fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Fiyat rallisi, genel piyasanın ayı piyasasını geride bıraktığına dair işaretler göstermesinin ardından Temmuz ayında başlayan bir yeniden canlanmaya başlama işaretleri ile uyumlu fiyat rallisi yaptı. İlginç bir şekilde, SHIB, pazarın geri kalanı büyük satışlar kaydetmesine rağmen kazanç elde etmeye devam etti. 

Ayrıca, merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı, 15 Ağustos'ta en trend kripto para birimi olarak ortaya çıkmak için önemli miktarda sermaye girişi çekmişti. SHIB'nin bir noktada statüsünü Ethereum ( ETH ) gibi yerleşik bir varlığa kaptırdığını belirtmekte fayda var.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.