Güncel

SHIB, haftayı %18'lik artış ile kapattı! Devamı gelir mi?

SHIB, %18'lik artışın ardından haftayı en trend kripto para olarak tamamladı.

SHIB, haftayı %18'lik artış ile kapattı! Devamı gelir mi?

Shiba Inu ( SHIB ), piyasadaki en popüler kripto para birimi olarak başladığı haftayı, CoinMarketCap'in trend listesinde birinci sırada yer alan dog meme tokeni ile kapatıyor.

SHIB, haftayı %18'lik artış ile kapattı! Devamı gelir mi?

SHIB şu anda hem kripto para piyasasında en iyi bilinen dijital varlık olan Bitcoin'in ( BTC ) hem de şu anda üçüncü sırada yer alan Fetch.ai'nin ( FET ) üzerinde seyrediyor.

SHIB, haftayı %18'lik artış ile kapattı! Devamı gelir mi? - Resim : 1

SHIB en trend kripto paradır. Kaynak: CoinMarketCap
Aramalar ve popülerlik açısından pazar lideri En trend madeni para Shiba Inu şu anda son 24 saatte %6,15 ve önceki haftaya göre %18,08 artışla 0,000009747 $'dan el değiştiriyor. 

SHIB, haftayı %18'lik artış ile kapattı! Devamı gelir mi? - Resim : 2

SHIB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Geçen hafta piyasa değerine 900 milyon dolar ekleyen dog meme token, şimdi toplam 5.35 milyar dolar değerinde.

SHIB için bir sonraki hedef seviye, 10 Kasım'dan bu yana kripto para biriminin tavanı olarak hizmet veren kritik günlük hareketli ortalama (MA) 50 bariyeri olan 0,0000087 $'ı aştıktan sonra şimdi 0,00001 $.

Bununla birlikte, kripto para topluluğu üyeleri tarafından CoinMarketCap'te platformun Fiyat Tahmini aracını kullanarak sunulan  en son oy sayısına göre, kripto topluluğu SHIB'in 31 Ocak 2023'te ortalama 0,000010439 $ fiyatla işlem yapmasını bekliyor.

Finbold'un Shiba Inu'yu Ocak 2023'te takip  edilmesi gereken en iyi beş mem para biriminden biri olarak tanımladığını da belirtmek önemlidir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.