Güncel

SHIB rallisi devam edecek mi? Piyasası 24 saat içinde 1.5 milyar dolar değerlendi!

Geçtiğimiz gün, SHIB'nin piyasa değerine 24 saat içinde 1.5 milyar dolar girdi ve meme coin %22 kazandı! Peki bu ralli sonraki günlerde devam edecek mi?

SHIB rallisi devam edecek mi? Piyasası 24 saat içinde 1.5 milyar dolar değerlendi!

Meme kripto para birimi Shiba Inu'ya ( SHIB ) olan ilgi, 2022'de önemli bir fiyat düzeltmesi yaşadıktan sonra, artan sermaye girişini kaydederek ivme kazanıyor ve bu da tokeni Avalanche'ı (AVAX) piyasa değerine göre en büyük 12. dijital varlık olarak sıralamaya iten itici güç oldu. Diğer yandan ise, geçtiğimiz gün SHIB'nin piyasa değerine 24 saat içinde 1.5 milyar dolar girdi ve meme coin %22 kazandı!

SHIB rallisi devam edecek mi? Piyasası 24 saat içinde 1.5 milyar dolar değerlendi!

SHIB'nin yeniden canlanması, Bitcoin ( BTC ) ve Ethereum ( ETH ) gibi büyük sermayeli varlıkların önderlik ettiği genel kripto piyasası kazançları ile ilişkilendirildi.

CoinMarketCap verilerine göre, 14 Ağustos itibariyle SHIB'nin piyasa değeri, son 24 saatte 6,96 milyar dolardan 1,53 milyar dolar artarak 8,49 milyar dolar oldu.

SHIB rallisi devam edecek mi? Piyasası 24 saat içinde 1.5 milyar dolar değerlendi! - Resim : 1

SHIB'nin piyasa değerine 24 saat içinde 1.5 milyar dolar girdi ve meme coin %22 kazandı!

Başka yerlerde, sermaye girişi eğilimi, haftalık pozitif ivme serisini uzatan SHIB fiyatına yansıyor. Basın saatine göre, jeton 24 saat içinde yaklaşık %22 değer kazanarak 0.0000155$'dan işlem görüyordu.

SHIB rallisi devam edecek mi? Piyasası 24 saat içinde 1.5 milyar dolar değerlendi! - Resim : 2

SHIB bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

SHIB kazançları genel pazarla uyumlu

SHIB, özellikle, 2022'nin bocalayan ilk yarısından sonra,  son haftalarda yeşil bölgede işlem gören genel pazarla bağlantılı kazanımlarla Temmuz ayında başlayan toparlanma belirtileri gösterdi.

Şu an için SHIB, yerinde sayan $0,00001591 değeri ile işlem görmekte. Yani ralli sona ermiş gibi görünüyor. Ancak yatırımcılar rallinin devam etmesi yönünde umutlu!

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.