Shiba Inu (SHIB) 2023 için iyi bir yatırım mı?

2023 yılı için, zorlu bir dönemden geçen köpek meme dijital varlığı Shiba Inu (SHIB) iyi bir yatırım mı?

Shiba Inu (SHIB) 2023 için iyi bir yatırım mı?

Shiba Inu'daki ( SHIB ) tüccarlar ve yatırımcılar, son aylarda zorlu bir dönemden geçen köpek meme dijital varlığı ve diğer birçok kripto para birimi için 2023'ün neler getireceğini değerlendiriyor.

Shiba Inu (SHIB) 2023 için iyi bir yatırım mı?

Bununla birlikte, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Shiba Inu'yu 2022 için en çok izlenen ilk üç kripto para biriminden biri olarak adlandırdı ve tüccarlar SHIB satın almak için arama yaptı ve onu en yüksek piyasa değerine sahip iki dijital varlıkla aynı şirkete yerleştirdi.

Ek olarak, 2022'de SHIB, sahip sayısında, yakma oranında, balina işlemlerinde ve toplam işlem hacminde bir artış gördü ve bu da yatırımcıları 2023'te aynı şey için daha fazlasını umut etmeye bıraktı. Örneğin Finbold, Shiba Inu'nun fiyat dalgalanmalarına rağmen 2022'de 100.000'den fazla sahip eklediğini Ekim ayında bildirdi.

Shiba Inu (SHIB) 2023 için iyi bir yatırım mı? - Resim : 1

SHIB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

SHIB 2023'te 1 Dolara mı?

Dogecoin ( DOGE ) 2021'de tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 0,76$'a ulaştı ve o sırada 100 milyar$'a yakın bir piyasa değerine sahipti. En iyimser senaryoda bile, aynı piyasa değerine ulaşması için Shiba Inu'nun fiyatının yaklaşık 90 kat artması gerekecek.

Şu anda dolaşımda olan toplam 549.063.278.876.302 SHIB arzı dikkate alındığında, SHIB fiyatının istenen 1$'a ulaşması için piyasa değerinin birdenbire 549.06 trilyon$'a çıkması gerekir. Bu, tüm dünya pazarının ( 81.359 trilyon $ ) yaklaşık yedi katıdır ve gerçekleşmesi pek olası değildir.

Ancak, token arzını büyük ölçüde azaltmak, 1$'a ulaşmanın tek yoludur . Şu an itibariyle, sık sık yanma nedeniyle arz azalıyor, ancak 11 Aralık'ta yakma oranındaki %2.350'lik artış (son zamanların en büyüklerinden biri) ve balina işlemlerindeki artış, SHIB'in fiyatını çok az değiştirdi.

Bununla birlikte, takas edilemez belirteçler ( NFT'ler ) pazarına odaklanan platform, oyun sektöründe başarılı bir şekilde bir niş oluşturmuştur. SHIBOSHIS projesi, token sahiplerinin VR oyunlarına ek olarak NFT basımına, ticaretine ve dijital arazi satın alımına katılmasına izin veren bir grup Shiba Inu NFT'dir.

Geliştirme devam ederse, ShibaSwap adlı merkezi olmayan bir token değişimi ve iki ekstra token, LEASH ve BONE içeren tam teşekküllü bir ekosistem ile yanma oranındaki artış devam ederse, SHIB pekala en iyi kripto para birimlerinden biri olarak iyi bir yatırım olabilir. 2023'te satın alın.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.