Güncel

Shiba Inu (SHIB), rallinin ardından en trend kripto statüsünü geri aldı!

Shiba Inu (SHIB), hafta sonu çift haneli kazanç sağladığı rallinin ardından en trend kripto statüsünü geri aldı!

Shiba Inu (SHIB), rallinin ardından en trend kripto statüsünü geri aldı!

2022'de ciddi bir fiyat düzeltmesinden geçtikten sonra, meme parası Shiba Inu'ya ( SHIB ) olan ilgi, artan sermaye girişini kaydediyor ve kripto para topluluğu arasında yeniden hız kazanıyor.

Shiba Inu (SHIB), rallinin ardından en trend kripto statüsünü geri aldı!

CoinMarketCap verilerine göre 15 Ağustos itibariyle, merkezi olmayan finans ( DeFi ) köpek tokeni, 24 saatlik grafikte lider olan en trend kripto olarak göründü. Merge yükseltmesine hazırlanırken Ethereum ( ETH ) etrafındaki ilgiye rağmen, dijital varlık SHIB'e kıyasla yalnızca ikinci sırayı kaydedebildi.

Shiba Inu'nun son fiyat artışından ve adaşı olması sebebi ile yararlanan bir başka meme para birimi, Suudi Shiba Inu (SUUDISHIB) ise listenin 3. sırasında yer aldı.

Shiba Inu (SHIB), rallinin ardından en trend kripto statüsünü geri aldı! - Resim : 1

SHIB en trend kriptodur. Kaynak: CoinMarketCap

SHIB fiyat analizi

Şu anda SHIB, günde %0,38 artışla ve geçen hafta %25,64 artışla 0,00001581 dolardan işlem görüyor ve toplam piyasa değeri 8,7 milyar dolar.

Shiba Inu (SHIB), rallinin ardından en trend kripto statüsünü geri aldı! - Resim : 2

SHIB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

14 Ağustos sizlerle, SHIB'nin piyasa değerine 24 saat içinde 1.5 milyar doların girdiğini ve 1.53 milyar dolar artarak 6.96 milyar dolardan 8.49 milyar dolara çıktığını bildirmiştik.

SHIB, ilginç bir şekilde, 2022'nin cansız ilk yarısından sonra, Bitcoin gibi büyük sermayeli varlıkların liderliğindeki son haftalarda yeşil bölgede işlem gören tüm pazarın kazanımlarına karşılık gelen kazanımlarla Temmuz ayında bir toparlanma belirtileri gösterdi.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.