Güncel

Shiba Inu, tek bir günde 30.000'den fazla sahibini kaybetti! İşte nedeni!

Shiba Inu, SHIB'ye olan ilgi azaldıkça tek bir günde 30.000'den fazla sahibini kaybetti.

Shiba Inu, tek bir günde 30.000'den fazla sahibini kaybetti! İşte nedeni!

Shiba Inu (SHIB) madeni para sahiplerinin sayısının son üç ayda sürekli artmasına rağmen, merkezi olmayan token geçtiğimiz 17 Mart tarihinde, tek bir gün içinde 30.000'den fazla sahip büyük bir kayıp yaşadı.

Shiba Inu, tek bir günde 30.000'den fazla sahibini kaybetti! İşte nedeni!

Gerçekten de, köpek meme jetonu Shiba Inu'nun (SHIB) ağdaki toplam benzersiz adres sayısı, son üç ayda, 32.832 kişi tarafından büyük bir düşüş gördüğü 17 Mart'a kadar istikrarlı bir yükselişteydi.

Finans analizeleri ile bilinen Finbold tarafından 18 Mart'ta edinilen CoinMarketCap verilerine göre ise, 16 Mart ile 17 Mart arasında sayı 1.199.453'ten 1.166.621'e düştü ve bu oran - %2.74'lük bir düşüşe tekabül ediyor.

Shiba Inu, tek bir günde 30.000'den fazla sahibini kaybetti! İşte nedeni! - Resim : 1Shiba Inu'yu tutan toplam adres sayısı. Kaynak: CoinMarketCap

İlginçtir ki, hesap sayısındaki bu düşüş, ağdaki işlem sayısı ile örtüşmektedir. Mart ayının başlarında sizlere Shiba Inu tokeninin zincir üstü işlemlerinin sayısının art arda dördüncü ay düşüş eğiliminde olduğunu bildirmiştik. Ocak ve Şubat 2022 arasında bu sayı 283.268'den 257.003'e, yani %9.27'ye düştü.

Shiba Inu için yapılan çevrimiçi aramalara ilgi de düşüyor

Ayrıca, Google'da ' Shiba Inu jeton satın al ' anahtar kelimesine olan ilgi de düşüş eğilimindeydi ve Google Trends puanı 30 Kasım 2021'de 100'den 28 Şubat'ta yalnızca 3'e düştü, yani ilgi azaldı. Bu dönemde Shiba Inu jetonuna olan ilginin şaşırtıcı bir şekilde %97 düşmüş olduğunu gösteriyor.

Yorumlar
Fatih
Evet ilgi azaldığı haberi doğru ise Shiba da güzel bir yukarı yönlü patlama yaşanacak diye düşünüyorum. Bu sadece benim düşüncemdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
Cevapla
Suleyman
Zor be dostum .bir amacı yok şaka olarak çıkmış dohe coinin çakması....anla artik
Gokhan
Bence dahada dibe gider nedeni ise merkez yok vakıf gibi yükselişte olduğu zaman 1 gün içinde vakıf parayı çekiyor aynı seviyede millet parasını kurtarmak için bekliyor ama gene kaybediyor AVAX 3 YIL ICINDE 30000 BIN $ USTUNE CIKABILIR
Ender
Bugün satarsın üç gün sonra tekrar alırsın ......
Cevapla
Suleyman
Ne güzel hayaller
izzet atikol
Saçma bilgi ve yanıltıcı haber....
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.