Shiba Inu'ya olan ilgi son bir yılın en düşük seviyesinde!

Google'da Shiba Inu'ya olan ilginin son bir yılı aşkın süredir en düşük seviyelerde olduğu ortaya çıktı!

Shiba Inu'ya olan ilgi son bir yılın en düşük seviyesinde!

Shiba Inu, geçtiğimiz yıl en popüler meme kripto para birimlerinden biri olarak kendisine bir isim yaptıktan sonraki 1 yıl boyunca önemli bir fiyat düzeltmesine karşı mücadele etti. Kripto tokene Google'da olan ilginin, son bir yılın en büyük düşüş seviyesinde olduğu görüldü.

Shiba Inu'ya olan ilgi son bir yılın en düşük seviyesinde!

Piyasa bir bütün olarak şu anda kırmızı bölgede işlem görüyor olsa da, SHIB'ye olan ilgi şu anda 2021'de görülen eğilimle çelişiyor. Finans analizleri ile bilinen Finbold tarafından derlenen veriler, tokenin son 12 ayda gerçekleşen dünya çapında Google arama sorgularının, Temmuz ayında son bir yılı aşkın zamandır en düşük seviyelerde olduğu görüldü.

Shiba Inu aramaları, 10-16 Temmuz haftasında 100 üzerinden 4 popülerlik puanına ulaştı ve en yüksek popülerlik puanı olan 100'lük puan, 1 Mayıs 2021'den bu yana en düşük seviyede. Zaman içinde tokene olan ilginin azalması ile tokenin değerindeki düşüşün eş değerli olduğu görüldü.

Shiba Inu'ya olan ilgi son bir yılın en düşük seviyesinde! - Resim : 1

Shiba Inu küresel Google arama trendi. Kaynak: Google Trendler

İlginç bir şekilde, dünya çapında azalan ilgiye rağmen, bazı ülkeler hala jetona ilgi göstermeye devam ediyor. Hollanda'dan gelen yatırımcılar 100'lük yüksek bir popülerlik puanı ile ilk sırada yer alırken, onu 98 ile ABD'den gelen yatırımcılar takip ediyor. Nijerya, Kanada ve Avustralya'nın puanları sırasıyla 89, 84 ve 81'dir.

Shiba Inu'ya olan ilgi son bir yılın en düşük seviyesinde! - Resim : 2

Bölgeye göre Shiba Inu küresel Google arama trendi ilgisi. Kaynak: Google Trendler