Güncel

Sigara fiyatlarına büyük zam! İşte zamlı fiyatlar

Art arda gelen akaryakıt zamlarından sonra şimdi bir zam da sigaraya geldi. İşte sigara ürünlerine gelen zamlarm ve mevcut fiyatlar.

Sigara fiyatlarına büyük zam! İşte zamlı fiyatlar

Ülkemizde son dönemlerde karşılaşılan zam haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Yaşanan akaryakıt zamlarından sonra şimdi de sigaraya zam geldi. Bir sigara grubunda yaşanan zam haberleri sosyal medyada da gündem oldu.

Sigara fiyatlarına büyük zam! İşte zamlı fiyatlar

Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Erol Dündar, bir sigara grubunun sigaraya 2 TL zam yaptığını açıkladı.
Erol Dündar'ın paylaşımına göre yeni fiyatlar şu şekilde:

- 21,50 TL olan sigara 23,50 TL

- 22 TL olan sigara 24 TL

- 23 TL olan sigara 25 TL

- 24 TL olan sigara 26 TL

- 25 TL olan sigara 27 TL

- 25,50 TL olan sigara 27,50 TL

Sigara fiyatlarına zam en son Ocak ayında gelmişti. Artan enflasyonla birlikte alkol ve sigara ürünlerinde zamlar karşımıza çıkmaya başladı. Artan enflasyon ve koronavirüs ile gelen kıtlıklar sebebiyle fiyatlarda ciddi bir artış yaşanmıştı. Bununla birlikte ardından Rusya Ukrayna savaşının patlak vermesiyle durum daha kötüye gitmişti. Piyasalarda yaşanan dengesizlikler her konuda fiyatlara yansıdı. Bundan en çok akaryakıt fiyatları etkilense de sigara ve alkol ürünleri de bundan etkilenmeye başladı. Gözler ayrıca açıklanacak Merkez Bankası kararına çevrildi.

Yorumlar
Mk-ultra
L&M ye devam. Bağımlılık yüzünden aynen yola devam. Bir paket sigara yı üç günde bitiriyorum. Günde altı adet sigara içiyorum. İKİ saat arayla böyle idare ediyorum. Sabah Saat yedide başlıyorum. Akşam beşte son sigara yı içiyorum.
Cevapla
Seddar
Sigaranın kalitesini düşür ondan sonra 3-4 ay içerisinde %90 yakın zam yap ayıptır. Fırsatçılık her alanda işliyor demek ki ne ala memleket
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.