Güncel

Xiaomi yeni MIUI 13 Animasyonlu duvar kağıtlarını tanıttı!

Xiaomi MIUI 13 ile birlikte yeni bir duvar kâğıdı tanıtacağını lansmanda herkese bildirmişti. Firma bu animasyonlu duvar kağıtları hakkında yeni bir tanıtım yaptı.

Xiaomi yeni MIUI 13 Animasyonlu duvar kağıtlarını tanıttı!

Xiaomi, kullanıcı deneyimini daha da iyileştiren yeni MIUI sürümünü sunarken birçok yeni özellik getireceğini kullanıcılarına bildirmişti. Son zamanlarda yapmış olduğu 2 ayrı tanıtımla Xiaomi, MIUI 13'ü 28 Aralık 2021'de Çin'de ve 26 Ocak 2022'de Global pazarda kullanıma sunmak için tanıtmıştı.

Birçok yeni özellikle birlikte gelen son ara yüz beklenildiği gibi olmamış, sadece Çin'deki kullanıcıları için tam özellikte piyasaya sürülmüştüBu özelliklerden biri de MIUI 13 duvar kağıtlarıydı. Şaşırtıcı bir şekilde Xiaomi, MIUI 13 için yeni hareketli duvar kağıtlarını yayınladı.

MIUI 13 beklenilen başarıya ulaşamadı

MIUI 13 ilk tanıtıldığında birçok özelliğiyle gündeme geliyordu. Ancak beklenildiği gibi olmayan yeni ara yüz, birçok cihazda sorunları beraberinde getirdi. Lansmanda üstüne değinilen özelliklerin birçoğunu kullanıcılara sunmayan firma bu konuda çok eleştirildi. Twitter'daki MIUI 13 resmi hesabı, halihazırda MIUI 13 ile çalışan cihazlara yeni duvar kağıtlarının geleceğini duyurdu.

Ancak, bu duvar kağıtları çoğu telefona henüz gelmedi. Bazı cihazların bölgeye bağlı olarak bu özelliği alacağı veya alamayacağı biliniyor. Yani bölgeye göre değişen bir özellik olacak ve süper duvar kağıtlarında olduğu gibi her bölge kullanamayacak. Görünüşe göre Xiaomi, kullanıcıya çok daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunan hareketli duvar kağıtları konusunda gelişmeye devam ediyor.

Yeni duvar kağıtları, soğuk renklerden ve siyah arka planlardan ilham alıyor gibi görünüyor. Duvar kağıdının iki biçimi var, birkaçı çok keskin ve belirgin çizgilere sahipken, diğer yandan çiçekleri görebileceğiniz daha yuvarlak çizgilerede sahip olanlar var.

Yorumlar
Mehmet
Abicim ben XİAOMİ yi anlamıyorum Türkiye de ilk kullanan kişilerdenim 2016 da ilk telefonumu aldım şuana kadar çok telefon ve duvar kağıdı yada tema tanıtımı boş bişey sen android sin kasma ve takılma şarj az tüketme,ram az kullanma performans bunları düşünmen lazım
Cevapla
Ruslan
Mi 11 life difekt çıxdı bəzi telefonlarda gucləsmə anormaldi yan yüklənib qəfil dayanır və kilt işləmir barmaq izləri çətinliklə işləyir heçnəs alması məşqlər görəm
Cevapla
Fb
Mi 11 lite 8g ram daha 13 güncellemesi gelmedi..
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.