Güncel

Şimdi de Samsung'un çamaşır makinesi patladı!

Samsung'un çamaşır makineleri de patlamaya başladı.

Şimdi de Samsung'un çamaşır makinesi patladı!

Samsung henüz akıllı telefonunu Galaxy Note 7 sorunlarını çözememişken şimdi de kendi çamaşır makinesi modellerinin patlaması nedeniyle başı ağrıyacak gibi görünüyor.

Son zamanlarda Samsung model çamaşır makinesi kullanıcıları bazı şikayetlerde bulundu. Görsel de paylaşan kullanıcılar, çamaşır makinelerinin içinden patlama sesi geldiğini ve bu patlama ile makineye ve çevreye zarar verdiğini dile getirdi.  Bu sorundan etkilenen çamaşır makinesi kullanıcıları sadece hassas ayarda bu sıkıntının gerçekleştiğini dile getirdi.

1475160409_samsung-washer-explosion.png

Ayrıca Mart 2011 ve Nisan 2016 arasında üretilen birimlerim patlama eğilimli olduğunun iddia edildiği çok sayıda rapor mevcut.  ABD Tüketici Ürün Güvenliği Komisyonu ve Samsung birlikte çalışarak sorunun nereden kaynaklandığını araştırma çalışmaları yürütüyor.

Samsung’un resmi açıklamasına göre önden yüklemeli makineler bu sorundan etkilenmiyor. Samsung’un resmi sitesinde makinenin seri numarası yazılarak kontrol yapılabiliyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.