Güncel

Sinema tarihinin en iyi kadrosu The Avengers ile geliyor!

Bu film gelmiş geçmiş en iyi kadroyu barındırıyor, en iyi Marvel kahramanlarının hepsi birarada!

Sinema tarihinin en iyi kadrosu The Avengers ile geliyor!

Evet işte 4 Mayıs'ta vizyona girecek bu film birden fazla MARVEL kahramanını birarada göreceğimiz muhteşem kadrosu ile göz dolduruyor. Milyonlarca sinema sever filmin vizyona girmesini beklerken sadece Trailer ile yetiniyor. Hep birlikte meşhur MARVEL kahramanlarına yakından göz atalım istedik...

Öncelikle Türkçe çeviri ile birlikte Yenilmezler olarak anılan The Avengers filmimizin kısa bir tanıtımına ve konusuna bakalım isterseniz:

Yenilmezler, Marvel’in en çok iz bırakan kahramanlarını bünyesinde topluyor: Demir Adam, Hulk, Thor, Kaptan Amerika, Hawkeye ve Black Widow. Beklenmedik bir düşman su yüzüne çıkıp dünyanın güvenliğini tehdit etmeye başlıyor. S.H.I.E.L.D. adıyla bilinen uluslararası barışı koruma teşkilâtının yöneticisi olan Nick Fury, dünyayı böylesi bir felâketten kurtarmak için bir takıma ihtiyacı olduğunu anlıyor. Takıma adam seçmek için dünyanın dört bir yanını gezmeye başlıyor. Bir Marvel filmi olan Yenilmezler’de hiç beklenmedik bir düşmanın küresel güvenliği tehdit etmeye başlaması üzerine bir araya gelen bir süper kahraman ekibi, Dünya’yı felâketin eşiğinden kurtarmaya çalışıyor.

1335260118_98756.jpg

Başrollerini Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner ve Tom Hiddleston’un paylaştığı bu ekibe Stelan Skarsgard’la Samuel L. Jackson eşklik ediyor. Joss Whedon’un Zak Penn ile birlikte yazdığı hikayeden senaryolşatırdığı ve yönettiği Yenilmezler, ilki 1963 yılında basılan ve o günden beri Marvel’in en sevilen çizgi roman serilerinden biri olan “The Avengers”tan uyarlandı. Aksiyon ve olağanüstü özel efektlerle dolu, muhteşem bir filme hazır olun.

Tony Stark / Iron Man

1335260213_99.jpg
Bilim adamı olan babasından (Captain America filminde babası Howard Stark’ı görebilirsiniz) çok daha zeki olan Tony Stark, Iron Man zırhını geliştirdiğinden beri S.H.I.E.L.D. birliğinin (Bu birliğin üst düzey ajanlarından Nick Fury’i Iron Man 1 filminin sonunda, yazılardan hemen sonra görebilirsiniz. Ayrıca ikinci filmde daha sık yer alıyor) dikkatini çekiyor. Tony Stark, insan üstü güçlere karşı savaşan S.H.I.E.L.D. ekibine katılarak The Avengers kadrosuna dahil olur.


Bruce Banner / Hulk

1335260340_the-incredible-hulk-chest-shoulder-muscles.jpg

2003 ve 2008′deki Hulk filmlerinden sonra ilk kez beyaz perde ile buluşacak olan Bruce Banner, öfkelendiğinde bir insanın hayal bile edemeyeceği kadar güçlü bir yeşil deve dönüşüyor. The Avengers’a nasıl katıldığını ise filmde göreceğiz.

Natasha Romanoff / Black Widow

1335260409_scarlettjohanssonworkoutdiet.jpg
Iron Man 2 ile ilk defa beyaz perdede boy gösteren Black Widow, S.H.I.E.L.D.’in önde gelen ajanlarından biri. Gizlenme ve yakın dövüş ustası…

Clint Barton / Hawkeye

1335260492_detail.jpg

Ekibin en gizemli üyelerinden biri olan Hawkeye, Marvel çizgi romanlarında yer almasına karşın daha önce beyaz perdede boy göstermemişti. Bu modern Robin Hood’un S.H.I.E.L.D.’e nasıl katıldığını The Avengers’da göreceğiz.

Nick Fury

1335260579_9999.jpg

Steve Rogers / Captain America

1335260705_2222.jpg
Öyküsü İkinci Dünya Savaşı’nda başlamasına karşın günümüze nasıl geldiğini, Captain America filminde görmüştük (Umuyoruz ki, filmin sonunda yer alan yazılardan sonraki sahneyi izlemişsinizdir). Bu defa ekibe katılışını ve büyük düşman Loki’ye karşı nasıl vazgeçmeden savaşacağını göreceğiz…


Thor

1335260809_the-avengers-thor-and-captain-america.jpg

Loki’nin üvey kardeşi olan Thor, Iron Man ve Hulk ile beraber ekibin en büyük silahları konumunda. İlk sinyallerini Iron Man 2′nin finalinde, yazılardan sonraki sahnede aldığımız Thor, kendi filminin sonunda S.H.I.E.L.D. ile beraber çalışacağını açıklamış ve dünyayı Loki’nin kötülüklerine karşı koruyacağının sözünü vermişti.

Loki
1335260965_.jpg
Asgard’da Thor’un başını bir hayli belaya sokan Loki, kendi gezegeninden kovulunca Dünya’yı ele geçirmek için yola koyulur… The Avengers ekibi, Loki’nin bu amacına ulaşmasını engellemeye çalışacak.

İşte o müthiş filmin fragmanı sizlerle:1335261595_ekran-alintisi.jpg

Left
KATEGORİLER: Acunn, Haber
Right

Sinema Tarihinin En Güçlü Kadrosu!

Yazan: Aykut Göker | 20 Nisan 2012 Cuma

Thor

Loki’nin üvey kardeşi olan Thor, Iron Man ve Hulk ile beraber ekibin en büyük silahları konumunda. İlk sinyallerini Iron Man 2′nin finalinde, yazılardan sonraki sahnede aldığımız Thor, kendi filminin sonunda S.H.I.E.L.D. ile beraber çalışacağını açıklamış ve dünyayı Loki’nin kötülüklerine karşı koruyacağının sözünü vermişti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.