Güncel

Sıradaki büyük icat bu mu olacak?

Sıradaki büyük gelişmeye hazır mısınız?


Akıllı telefonlar tabletler derken yeni teknoloji olarak akıllı gözlükleri ve nihayet eskiden dedektif çizgi filmlerinde geçen akıllı saatler de gerçek oldu. Peki akıllara tekrar şu sorunun gelmesinin zamanı gelmedi mi: Sırada ne var?

1386810825_180216-imagering-1.jpg


Akıllı yüzükler. Evet akıllı yüzükler sizce sıradaki büyük gelişmelerden biri olabilir mi? Ekranlar bir taraftan akıllı telefon marketinde ya da tabletlerde büyürken, bir yandan küçük ekranlara da daha çok şey sığdırılması unutulmuyor. Akıllı saatler her ne kadar küçük ve kullanışsız gibi görünecek ekranlara sahip olsalar da artık sadece saati göstermekle yetinmiyorlar. Hatta tarih,alarm ve kronometreden de ibaret değiller.


Akıllı yüzükler teknolojinin yeni adımı olabilir. Tabi ki akıllı telefonlarla senkronizeli hatta arabalarla da senkronizeli olması düşünülen bu cihazların konsept tasarımları gelmeye başladı bile. 2014 yılına başlarken, teknolojinin daha da hızla ilerleyeceğini tahmin etmek zor değil. Ancak ne kadar ileriye gidebilecek ve sırada ne var soruları kafaları kurcalıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.