Güncel

Slow Motion Su Balonu Savaşı, Youtube Geek Week'in yeni gözdesi!

Youtube Geek Week etkinliğinin favori videosu haline geldi!

Slow Motion Su Balonu Savaşı, Youtube Geek Week'in yeni gözdesi!

Youtube'un düzenlediği en büyük etkinliklerden birisi olan Geek Week geçtiğimiz günlerde sona erdi, yerini birbirinden çarpıcı video ve karelere bırakan etkinlik yoğun ilgi gördü. YouTube’un 4 - 10 Ağustos tarihleri arasında geliştiriciler için düzenlediği etkinlik birbirinden ilginç şovlara ev sahipliği yaptı.

Slow Motion Su Balonu Savaşı olarak adlandırılan video, etkinlikten geriye kalan videolar arasında ilk sırada yer alıyor. 1.5 milyonluk geniş bir kitle tarafından izlenen video youtube gündeminde geniş yankı uyandırmış durumda. Geçtiğimiz saatlerde Mashable tarafından dünyanın teknoloji gündemine taşınan video çok uzun olmasa da görsellik açısından muhteşem bir keyif sunuyor. 

1376302468_1324578200001.jpg

The Flow Mo Guys adı ile anılmak istenen Gavin Free ve Daniel Gruchy'nin yaratıcılıklarının sonucunda ortaya çıkan videoda 1500 kişi yer alıyor. Yaklaşık 1000 adet balonun kullanıldığı su savaşı izleyenlere oldukça keyifli dakikalar sunuyor. Diğer yandan Phantom Flex'in yüksek kare hızı yakalama özelliği olan kameraları kullanıldığı belirtilen videoda farkı hissedeceksiniz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri videomuzla baş başa bırakalım.

DipNot: 1080p izlemenizi öneririz!

Yorumlar
Jorge blanco
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.