Güncel

Şok iddia! Uzaylılar aramızda!

İsrail uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed uzaylılar hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Şok iddia! Uzaylılar aramızda!

Uzaylılarla ilgili yeni bir iddia, eski İsrail uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed'den geldi. Uzaylıların var olduğunu ancak insanların bu duruma henüz hazır olmadıklarını düşündükleri için karşımıza çıkmadıklarını söyleyen Eshed, Donald Trump'ın uzaylıların varlığını açıklamak istediğini, ancak uzaylıların bunu istemediğini söyledi.

Uzaylılar gerçekten var mı? Aramızda mı dolaşıyorlar?

Uzun zamandır dünyanın en çok tartışılan ve komplo teorilerine de konu olan uzaylılarla ilgili dikkat çekici bir iddia ortaya atıldı. Eski İsrail uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed tarafından yapılan açıklamada, uzaylıların aslında var oldukları ancak insanların bu gerçeğe henüz hazır olmadıkları için ortaya çıkmadıkları ifadeleri yer aldı. 87 yaşında olan Eshed, bu bilgileri çok daha önceden bildiğini koşulların açıklamaya uygun olmadığını söylüyor. Söylediklerinden yıllar önce bahsetme durumunda kendisine deli gözüyle bakılacağını ve hastaneye yatırılabileceğini ifade ediyor. Eshed, insanların uzaylılara bakış açılarının değişmesiyle birlikte bildiklerini anlatmaya karar verdiğini belirtiyor.

Şok iddia! Uzaylılar aramızda! - Resim : 1

Prof. Haim Eshed'e göre uzaylılar, ABD ile bir anlaşma imzaladılar. Bu anlaşmanın konusuysa uzaylıların Dünya'da çeşitli aramalar yapmak istemeleriydi. Uzaylıların da tıpkı insanlar gibi evrenin sırlarını anlamaya çalıştıklarını ifade eden profesör, uzaylıların insanlara yardımcı olmak istediklerini söylüyor. İsrail'in uzay programlarını yöneten Haim Eshed yaptığı açıklamalarda Donald Trump'tan da bahsetti. Eshed'e göre eski ABD başkanı uzaylıların varlığını açıklamak istemiş ancak uzaylılar buna izin vermemiş. Çünkü insanların hala uzaylıların varlığına hazır olmadıklarını düşünüyorlarmış.

Yorumlar
Esmanur
Bence uzaylı vardır çünkü koskoca evrende bizim tek yaşadığımıza inanmam hem bu evrende yoksada başka evrenlerde var 🤓👽
Cevapla
beenn
olabılır ama sacma gelıyor
Cevapla
Akin
Uzaylılar her yanda cirit bile atsa, tanımlanabilmeleri için resmi olarak kabul edilmeleri gerekir. Yoksa ülkeyi doldursalar yinede yok sayılırlar.
Cevapla
Ayşen
Bende buna inanacağım öylemi
Cevapla
Uzaylı
Yahu bu ülkenin milleti bir garip. Her bi konuda da fikirleri var. Her şeyi çok iyi biliyorlar. Hani " Şöyle olduğuna, böyle olduğuna inanıyorum " filan demiyorlar. Direk şöyle, böyle oldu diyorlar. Sanki olayın bizatihi içinde gibi. Kendileri olayların bir parçası olmuş gibi. İşte bu yüzden sizlere görünmüyoruz. Sizlerle işimiz olmaz. Maazallah sizler gibi her bi b. pardon şeyi bilenlerle baş edemeyiz.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.