Güncel

Şok iddia! Uzaylılar aramızda!

İsrail uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed uzaylılar hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.


Uzaylılarla ilgili yeni bir iddia, eski İsrail uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed'den geldi. Uzaylıların var olduğunu ancak insanların bu duruma henüz hazır olmadıklarını düşündükleri için karşımıza çıkmadıklarını söyleyen Eshed, Donald Trump'ın uzaylıların varlığını açıklamak istediğini, ancak uzaylıların bunu istemediğini söyledi.

Uzaylılar gerçekten var mı? Aramızda mı dolaşıyorlar?

Uzun zamandır dünyanın en çok tartışılan ve komplo teorilerine de konu olan uzaylılarla ilgili dikkat çekici bir iddia ortaya atıldı. Eski İsrail uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed tarafından yapılan açıklamada, uzaylıların aslında var oldukları ancak insanların bu gerçeğe henüz hazır olmadıkları için ortaya çıkmadıkları ifadeleri yer aldı. 87 yaşında olan Eshed, bu bilgileri çok daha önceden bildiğini koşulların açıklamaya uygun olmadığını söylüyor. Söylediklerinden yıllar önce bahsetme durumunda kendisine deli gözüyle bakılacağını ve hastaneye yatırılabileceğini ifade ediyor. Eshed, insanların uzaylılara bakış açılarının değişmesiyle birlikte bildiklerini anlatmaya karar verdiğini belirtiyor.

Prof. Haim Eshed'e göre uzaylılar, ABD ile bir anlaşma imzaladılar. Bu anlaşmanın konusuysa uzaylıların Dünya'da çeşitli aramalar yapmak istemeleriydi. Uzaylıların da tıpkı insanlar gibi evrenin sırlarını anlamaya çalıştıklarını ifade eden profesör, uzaylıların insanlara yardımcı olmak istediklerini söylüyor. İsrail'in uzay programlarını yöneten Haim Eshed yaptığı açıklamalarda Donald Trump'tan da bahsetti. Eshed'e göre eski ABD başkanı uzaylıların varlığını açıklamak istemiş ancak uzaylılar buna izin vermemiş. Çünkü insanların hala uzaylıların varlığına hazır olmadıklarını düşünüyorlarmış.

Yorumlar
Uzaylı
Yahu bu ülkenin milleti bir garip. Her bi konuda da fikirleri var. Her şeyi çok iyi biliyorlar. Hani " Şöyle olduğuna, böyle olduğuna inanıyorum " filan demiyorlar. Direk şöyle, böyle oldu diyorlar. Sanki olayın bizatihi içinde gibi. Kendileri olayların bir parçası olmuş gibi. İşte bu yüzden sizlere görünmüyoruz. Sizlerle işimiz olmaz. Maazallah sizler gibi her bi b. pardon şeyi bilenlerle baş edemeyiz.
Cevapla
Bahadır Ömer Hamamcıoğlu
Uzaylılar ve insanlar birlikte yaşıyormuş. Uzaylılar kendi bedenleriyle yaşamak yerine insan bedeninde yaşayabilir mi? İnsan bedeni formunda ruh , akıl beyin içinde uzaylı olarak bulunmak. Bunu da kendilerine ait beyin çipi ile yapıyor olabilirler.Gel de tespit et.Apollo 20 astronotları Mona Lisa dişi bedeni buldu dünya ya getirdi. Bu şekilde insanların arasına giriyorlardi.ABD uzaylı çip ini geliştirdi. Ama şimdi de uzaylı dişi bedeni çıktı. Bu bedeni inceledi virüs buldu kimbilir.
Cevapla
Bahadır Ömer Hamamcıoğlu
Geçmişte tarihte Truva atı olayı var. Askerler tahtadan atın içine girmiş ve kaleyi feth etmişler. UFO da aynısını yapıyor ( aralarından gönüllü seçip dünyaya gönderiyor) ABD UFO vuruyor. UFO az biraz mücadeleyle kazara veya isteyerek vuruluyor ve düşüyor. ABD de UFO yu ülkesine taşıyor. İşte bu da bir Truva atı durumu. İçinden ölü bedenler çıkıyor. gerçek Truva atı UFO aracının kendisi. Beyinlere yerleştirilen çip gibi UFO aracını inceleyenleri hipnoz gibi etkiliyor.
Cevapla
baykog
çok siyah giyen adamlar izlemişin sen
Bahadır
Uzaylılar insan bedenine zihnine siziyorsa çip kullanarak mı? Çip kullanmadan mı? Belki böyle bir şekilde uzaylılar aramızda yaşıyor olabilir. Apollo 20 ayda UFO aracında insanimsi dişi beden buldular ve dünya ya getirdiler. UFO uygarligi bedenleri insanların arasına bırakıyor canlı olarak.
Cevapla
Bahadır
Uzaylılar neden din kitaplarında yok. Ancak hıristiyanlığın tarihinde bazı tablolarda UFO çizimleri var. Uzaylılar insanların bedenlerine çip koyuyordu. Bu çip ile yaşayan insanlar ne tür deneyimler ediliyordu? ABD çip deneylerini farkında olmadan yayınlaması! ABD askerlerine çip takmak istemesi. Çip sayesinde askerin tüm beş duyu organiyla algıladıklarıni gördüklerini görebilmek. Duymak. Hissettiklerini hissetmek. Veee zihnini PC ye atılan formatlama gibi zihnini silmek kanıt bırakmamak.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.