Güncel

Son dakika! İstanbul'da hissedilen deprem meydana geldi!

İstanbul'da da hissedilen bir deprem meydana geldi. Kandilli'den henüz resmi bir açıklama gelmedi, ancak deprem panik havası yarattı.

Son dakika! İstanbul'da hissedilen deprem meydana geldi!

İstanbul'da hissedilen bir deprem meydana geldi. Saat 20.40 civarında meydana gelen deprem kısa sürse de korkulu anlar yaşattı. 

Uzun süredir korkuyla beklenen İstanbul depremi mi geliyor sorusunu akıllara getiren deprem kısa süreli bir sarsıntı oluşturdu.

Son dakika! İstanbul'da hissedilen deprem meydana geldi!

deprem

Kandili rasathanesi henüz depremle ilgili bir açıklama yapmadı. Ancak depremin başka bir yerde meydana gelip İstanbul'da da hissedildiği söyleniyor. Deprem uzun süredir İstanbul'da yaşayanların korkulu rüyası diyebiliriz. Bu nedenle yaşanan en ufak deprem vatandaşları korkutmaya yetiyor. Hal böyle olunca da bu akşam hissedilen deprem de kısa süreli bir panik havası yarattı diyebiliriz.

andilli Rasathanesi ve AFAD tarafından yapılan son dakika açıklamaya göre Zonguldak'ın Ereğli ilçesi açıklarında 4.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem İstanbul'da da hissedildi. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya "Deprem İstanbul'umuzda da hissedildi. İlimizde ve ilçelerimizde herhangi bir olumsuz durum yoktur." açıklamasında bulundu. Öte yandan Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Zonguldak'ın Ereğli ilçesi açıklarında meydana gelen 4,4 büyüklüğündeki deprem sonrası olumsuz bir ihbarın olmadığını duyurdu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.