Güncel

Sony Xperia Ailesinin En Yenileri İstinye Park'ta!

Xperia'lar İstinye Parkta görücüye çıkıyor!

Sony Xperia Ailesinin En Yenileri İstinye Park'ta!

Sony Mobile, akıllı sosyal kamera uzmanı suya dayanıklı XperiaTM Z1, dünyanın en ince full HD akıllı telefonu XperiaTM Z Ultra ve XperiaTM bağlantı dünyasını tamamlayan Smartwatch 2 ve QX10 gibi akseuarlarını XperiaTM deneyim alanına taşıyor! 2-3 Kasım’da İstinye Park Alışveriş Merkezi’nde kurulacak XperiaTM deneyim alanını ziyaret eden teknoloji severler, XperiaTM’nın yepyeni ve eşsiz teknolojilerini deneyimleme şansı yakalıyor.

Sony’nin en iyisi XperiaTM Z1 ve en iyi iş ortağınız XperiaTM Z Ultra hafta sonunda, özel olarak kurulacak Sony XperiaTM deneyim alanında ziyaretçilerini bekliyor. Tüketiciler 2 ve 3 Kasımtarihlerinde İstinye Park Alışveriş Merkezi’nde kurulacak XperiaTM deneyim alanında XperiaTM Z1’in üstün kamera özelliklerini, yepyeni akıllı sosyal kamera uygulamalarını ve tüm üstün özelliklerinin bir arada olduğu Sony ekosistemini bizzat deneyimleme fırsatı bulacak. 

Teknolojiyi eğlence ile birleştiren XperiaTM akıllı telefonlarını ev ya da ofis ortamında kullanma  hissini yaşatacak XperiaTM deneyim alanında ziyaretçileri birbirinden farklı sürprizler de bekliyor.

1383126626_xperiaz1lifestyle2.jpg

Profesyonel bir kameradan çekilen profesyonel fotoğraflar!

XperiaTM deneyim alanında, ziyaretçileri ayrıca profesyonel fotoğrafçıların elinden çıkan profesyonel fotoğraflar bekliyor. Fotoğraf çekmenin tüyoları hakkında da bilgi alabilecek teknoloji severler, çekilen fotoğraflarına anında sahip olabilecek. Teknoloji severler ayrıca, Social Live ile yaşadıkları anı Facebook hesaplarından canlı yayınlayabilecek,  alandaki fotoğrafları XperiaTM Z1 ile keşfedecek ve NFC ile tek dokunuşla Sony ekosistemine adım atacak. 

Sony ekosisteminin sihirli dünyası!

Sony’nin akıllı saat ailesinin son üyesi Sony SmartWatch 2, Akıllı Bluetooth Kulaklık ve teknoloji harikası taşınabilir lens QX10 gibi ekosistemin diğer üyelerinin de yer alacağı XperiaTM deneyim alanında ziyaretçiler, ayrıca Xperia TM ailesine yeni katılan dünyanın en ince ve geniş full HD ekranına sahip akıllı telefonu Xperia TM Z Ultra’yla da yakından tanışma fırsatı yakalayacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.