Güncel

Sosyal medyada hava atayım derken ehliyetinden oldu!

Aracı ile drift yaparken kendini kaydeden ve sosyal medyaya yükleyen kişi hem ceza aldı hem de ehliyetinden oldu. İşte tüm detaylar.

Sosyal medyada hava atayım derken ehliyetinden oldu!

Sosyal medyada artık birbirinden farklı olaylar görmeye alıştık, ancak yine de her yeni gün birbirinden ilginç olaylar olmaya devam ediyor. İnsanlar sosyal medyada popüler olmak için birbirinden tehlikeli şeyler yapıyorlar. Bu kapsamda yeni bir olay daha meydana geldi. Aracı ile drift yapıp bunu sosyal medyaya yükleyen şahıs hem ceza aldı hem de ehliyetinden oldu.

Sosyal medyada hava atayım derken ehliyetinden oldu!

Sosyal medyada hava atayım derken ehliyetinden oldu! - Resim : 1

Gaziosmanpaşa Hoca Ali Aslan Caddesi üzerinde 21 Ağustos 2022 tarihinde drift yaparak trafiği tehlikeye düşüren şahıs ağır bir ceza ile karşı karşıya aldı. Aracı ile drift yaparak bu görüntüleri sosyal medyada paylaşan şahıs hem pazar cezası aldı hem de ehliyetinden oldu. Serhat G., sivil trafik ekiplerince yakalandı. Araç sürücüsü Serhat G.’ye drift yapmaktan 9 bin 125 TL trafik cezası kesildi.

Aynı şahsın sürücü belgesi, 60 gün süreyle elinden alınırken, aracı da 60 gün süreyle trafikten men edildi. Trafik güvenliğini tehlikeye sokan sürücü Serhat G. hakkında adli işlem yapılmak üzere Gaziosmanpaşa Karadeniz Şehit Gökhan Topçu Polis Merkezi Amirliğine teslim edildi. Böylece sosyal medya yüzünden zarar gören insanlara biri daha eklendi. Artık sosyal medyada popüler olmak için bir sürü şey deneyen insanlar mevcut, ancak bu durumlar cezasız kalmıyor.

Yorumlar
Borem
Ne güzel olmuş keşke öküzlük yapan herkese ağır cezalar verseler trafikte saygısızlara düğünde silah sıkanlara asker uğurlamasında yol kesenlere hayvanlara eziyet eden hayvanlara daha yazamadığım bir çok suça ama malesef benimki hayal çünkü yüzde doksan yapanın yanına kâr kalıyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.