Güncel

Sosyal medyayı karıştıran fotoğraf: Steve Jobs ölmedi mi?

Sosyal medya ilginç bir tartışmaya ev sahipliği yapıyor. Zira popüler sosyal medya platformu Reddit’te yayınlanan kare ile Steve Jobs’un ölmediği iddiası gündeme geldi.

Steve Jobs ölmedi mi?

Sosyal medya yine bir tartışma ile ikiye bölündü. Reddit’te geçtiğimiz günlerde 2011 yılında pankres kanseri nedeniyle hayatını kaybeden teknoloji devi Apple’ın kurucusu Steve Jobs'a oldukça benzeyen bir kişinin fotoğrafı paylaşıldı.

'STEVE JOBS MISIR'DA SAKLANIYOR'

Mısır'da çekilen fotoğrafa da esprili bir dille "Öldü süsü veren Steve Jobs Mısır'da saklanıyor" notu düşüldü. Ancak fotoğrafın paylaşılması ile sosyal medyada bir grup kişi 'Steve Jobs’un ölmediği' iddiasını gündeme getirdi.

Steve Jobs'a oldukça benzeyen kişinin fotoğrafının ünlü CEO'nun ta kendisi olduğunu belirten pek çok kişi Jobs'ın Mısır'da saklandığını iddia etti. Diğer grup ise benzerlikten ibaret olduğunu belirterek komplo teorisyenlerine tepki gösterdi.

STEVE JOBS KİMDİR?

Apple'ın kurucusu Steve Jobs teknoloji dünyasının en önemli isimleri arasında yer alıyordu. Apple'ın CEO'su 2011'de pankreas kanserinden hayatını kaybetmişti.

Apple'ı zirveye çıkaran fikirleri üreten Jobs sonrasında firma yaratıcılıktan uzak ve tekrara düşen ürünleri ile teknoloji hayranları tarafından tepki çekiyor. Jobs yaşasaydı 64 yaşında olacaktı.

Yorumlar
YAKUP
STEVE JOBS BİLİNDİĞİ GİBİ KANSERDEN ÖLDÜ LAİKİN RESİMDEKİ KİŞİ MISIRDA YAŞAN BİRİDİR ŞUDA Bİ GERÇEK Kİ STEVE JOBS UN BABABSI MISIRLI OLDUĞU İÇİN DÜŞÜK İHTİMAL İŞLERDEN YADA RAHATLAMAK İÇİN BABASININ OLDUĞU YERE YANİ MISIRA GİTMİŞ OLABİLR İKİ RESME DİKKATLİ BAKILDIGINDA BENZERLİK ÇOK FAZLA OLDUĞU NU GÖRÜRSÜNÜZ AMA RESİM SOL PROFİLDEN ÇEKİLDİĞ İÇİN İKİSİNİN KULAK YAPISI FARKLI
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.