Güncel

Spor ürünleri üreten firma ASICS koşu uygulaması olan RunKeeper'ı satın aldı!

RunKeeper isimli spor uygulaması ASICS isimli Japon firması tarafından satın alındı.

Spor ürünleri üreten firma ASICS koşu uygulaması olan RunKeeper'ı satın aldı!

Son zamanlarda insanların spor uygulamalarına verdikleri önem oldukça arttı. İnsanlar spor yaparken adeta yanlarında bir spor koçu ister oldu. Aslında bu tür koşu uygulamalarının da çıkış nedeni tam anlamıyla bu. Spor yaparken ne kadar yol kat edildiğinden hangi ısınma hareketlerinin yapılması gerektiğine kadar insanlar bir profesyonel sporcu gibi merak etmeye başladı.

1455307750_runkeeper.jpg

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR>> 

RunKeeper uygulaması da tam anlamıyla böyle bir uygulama. Geçtiğimiz saatlerde de RunKeeper uygulaması spor malzemeleri üreten Japon firması ASICS tarafından satın alındı. Son derece mantıklı bir hareket yapan ASICS 45 milyon sporcuya yönelik bir atak yaptı.

RunKeeper CEO'su satın alma olayının ardından uygulama hakkında yeni planlar ortaya koyacaklarını. Dijital spor ölçümlemeleri yapan fiziksel ürünler geliştireceklerini açıkladı.

ASICS Şirketi'nin Japonya'da oldukça popüler olmasıyla birlikte RunKeeper uygulaması da fazlasıyla popüler olmaya başladı. ASICS Şirketi'nin uygulamayla ilgili  neler yapcaklarını zamanla göreceğiz.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.