Güncel

Spotify deneme aboneliğinin süresi 3 aya çıktı

Dijital müzik platformu Spotify, Premium abonelik ücretsiz deneme süresini 1 aydan 3 aya çıkardı.


Spotify Premium, ilk defa Premium* üyeliği deneyecek kullanıcılara, ilk 3 ay ücretsiz kullanma hakkı sunmaya başlıyor. Daha önce 30 gün olan ücretsiz kullanım hakkı böylece 2 ay daha uzatılarak toplam 3 ay oluyor.

Spotify deneme aboneliğinin süresi 3 aya çıktı

Spotify’ın bir ilk olan yeni teklifine doğrudan Spotify.com/Premium adresi üzerinden ulaşılabiliyor. Spotify böylece müzik ve podcast dinleyicilerinin, reklamsız ve seç-dinle özellikleriyle 50 milyon şarkı ve 450 bin podcaste erişim sağlayan dünyanın en popüler sesli streaming’ine ilk 3 ay hiçbir ücret ödemeden üyelik hizmetine ulaşmalarını imkan veriyor.

Dünya genelinde geçerli olacak Spotify Premium’un ilk üç ay ücretsiz kullanım hakkı herhangi bir zaman kısıtlaması içermiyor, müzikseverler diledikleri zaman Premium üyelik paketlerinden birine başvuru yapabiliyor: Bireysel ve Öğrenci paketleri bugünden itibaren, Aile paketi ise gelecek aylarda kullanıma hazır olacak.

Bugünden başlayarak, yeni ve şartlara uyan Spotify kullanıcıları, spotify.com/premium ya da spotify.com/us/student adresi üzerinden ilk 3 ay ücretsiz Premium üyelik başvurusu yaparak, hali hazırda 100 milyonun üzerindeki Premium üyesine katılabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.